Slnečné okuliare Ray-Ban RB3449 - 001/13

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
136 mm
Ďalšie rozmery
14 mm
135 mm
51 mm 59 mm
Skladom
Kedy odošleme: piatok 14.6.
Cena
124.90 €

Všetky varianty tohto produktu

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB3449 001/13 sú štýlovým modelom rady Aviator s polorámami. Zlaté kovové obruby s plastovým zakončením, majú na stranách decentne vyryté logo značky. Oválny tvar okuliarových skiel je vhodný pre oválne, guľaté a taktiež aj hranaté tváre. Hnedý farebný prechod na okuliarových sklách krásne doplňuje rámy a poskytuje sýtejšie odtiene farieb.


S okuliarmi Vám pošleme aj pevné púzdro s praktickým zapínaním a čistiacou handričkou.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.