Slnečné okuliare Ray-Ban RB3445 - 004

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
141 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
130 mm
38 mm 61 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 24.6.
Cena
109.90 €

Tieto slnečné okuliare RB3445 Vám dodajú jedinečný štýl a dokonalú ochranu očí proti UV žiareniu. Konštrukcia rámov je zostavená tak, aby Vám okuliare presne priľahli k vašej hlave a vašej tvári. Farba slnečných šošoviek 004 je jedinečná a spolu s čiernymi rámami vzniká dokonalá kombinácia. Keď sa chcete cítiť ako by ste práve prišli z matrixu, tieto okuliare sú tie pravé pre Vás!

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Dvojitý nosník možno označiť za úspešný retro návrat. Môžete sa stretnúť aj s označením double bridge a buďte si istí, že ide o neprehliadnuteľný detail, vďaka ktorému budete trendy. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.