Slnečné okuliare Ray-Ban RB3386 - 003/8G

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
143 mm
Ďalšie rozmery
13 mm
130 mm
48 mm 63 mm
Skladom
Kedy odošleme: utorok 16.7.
Cena
104.45 €

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB3386 003/8G sú štýlovou variantou rady Aviator. Netradičná kombinácia kovových obrúb a plastu vždy upúta pozornosť. Logo značky Ray-Ban je umiestnené na stranách rámov a taktiež aj v hornej časti očnice. Oválne tvary očníc vytvárajú moderný vzhľad, ktorý sa hodí k akejkoľvek príležitosti, či už každodennej alebo športovej. Šedo sfarbené sklá so 100% ochranou pred UV žiarením, vytvárajú zaujímavé farebné odtiene.


Súčasťou balenia je tiež okuliarové púzdro spolu s praktickou handričkou na čistenie.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.