Slnečné okuliare Ray-Ban RB3183 - 004/71

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
135 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
125 mm
35 mm 63 mm
Skladom
Kedy odošleme: piatok 21.6.
Cena
105.80 €

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB3183 004/71 vás zaujmú svojim úhľadným vzhľadom. Očnice oválného tvaru sa hodia ako na bežné nosenie, tak aj na šport. Strieborné kovové strany s plastovým zakončením Vám dokonalo priľahnú k hlave. Spokojní tiež budete so zelenými sklami, ktoré pohlcujú až 85% viditeľného svetla a poskytujú 100% UV ochranu.


S okuliarmi Vám pošleme aj pevné púzdro s praktickým zapínaním a čistiacou handričkou.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.