Slnečné okuliare Ray-Ban RB2132 - 901

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
135 mm
Ďalšie rozmery
18 mm
145 mm
38 mm 52 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 9.10.
Cena
93.89 €

Popis okuliarov

Štýlové slunečné okuliare Ray-Ban RB2132 - 901 sú skvelou volbou naozaj pre každého! Vyzývavé tvary okuliarov New Wayfarer sú menšie a jemnejšie ako ich predchodca Original Wayfarer a preto slušia naozaj každému! Navyše sú doplnené o zelené sklá farby 901 s označením G-15, ktoré znamenajú, že slnečné okuliare zadržia 85% viditeľného svetla.


K okuliarom naviac zadarmo dostanete pevné púzdro spolu s praktickou handričkou na okuliarové sklá.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Tento okuliarový model umožňuje osadenie dioptrickými slnečnými a klasickými čirými sklami.