Slnečné okuliare Ray-Ban RB2132 - 789/3F

Ženy Mužov
Kedy odošleme? 1 ks Pondelok 2.8. Stock day info: Tomorrow Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Vyberte si parametre
135 mm
18 mm
145 mm
38 mm 52 mm
114.90 €

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB2132 - 789/3F patria do novej kolekcie New Wayfarer. Táto neobyčajná novinka Vás určite zaujme. Okuliarové rámy sú, na rozdiel od ich predchodcu Original Wayfarer jemnejšie a preto slušia naozaj každému. Rámy neobyčajnej farebnej kombinácie oranžovej a tmavomodrej sú doplnené o modro tónované sklá.


S okuliarmi Vám pošleme aj pevné púzdro s praktickým zapínaním a čistiacou handričkou.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.