Slnečné okuliare Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 954

Ženy Mužov
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
140 mm
Ďalšie rozmery
22 mm
150 mm
41 mm 50 mm
Skladom
Kedy odošleme: Streda 1.12.
Doprava zadarmo

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB2140 - 902 Vám rozhodne nemôžu chýbať. Tvar rámov Original Wayfarer padne takmer každému a vďaka svojmu originálnemu designu obohatia tieto okuliare váš šatník. Korytnačkový vzor rámov je kombinovaný so svetlohnedými sklami, ktoré pri pohľade cez ne vytvárajú teplé farby.


Spolu s okuliarmi Vám zadarmo dodáme aj pevné púzdro s čistiacou handričkou z mikrovlákna.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.