Slnečné okuliare Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 902

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
140 mm
Ďalšie rozmery
22 mm
150 mm
41 mm 50 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 15.7.
Cena
112.80 €

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB2140 - 902 patria do série Original Wayfarer, ktoré sú dnes už historicky najznámejším modelom slnečných okuliarov. Korytnačkové rámy so zeleno sfarbenými sklami vás určite nesklamú. Túto kombináciu môžete nosiť k akémukoľvek oblečeniu a v akúkoľvek dennú dobu. Okuliarové sklá majú označenie G-15, ktoré znázorňuje percentuálnu priepustnosť denného svetla. To znamená, že slnečné okuliare zadržiavajú až 85% denného svetla.


Spolu s okuliarmi Vám zadarmo dodáme aj pevné púzdro s čistiacou handričkou z mikrovlákna.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Tento okuliarový model umožňuje osadenie dioptrickými slnečnými a klasickými čirými sklami.