Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 - 001

Ženy Mužov
Kedy odošleme? 1 ks Pondelok 2.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Vyberte si parametre
140 mm
14 mm
135 mm
44 mm 59 mm

Originálne slnečné okuliare značky Ray-Ban vrátane originálneho puzdra.

Zľava 22% 91.90 € 117.82 €

Všetky varianty tohto produktu:

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 - 001 pristanú všetkým! Sú totižto menšie ako ich predchodca, model Aviator a tak sedia aj na drobnejšej tvári. Okuliare Cockpit majú menšie sklá, a tak príliš nezasahujú do tváre. Elegantné zlaté kovové rámy sú doplnené o zelené skla s označením G-15. Pod písmenem G sa skrývá farba skiel a číslo 15 označuje percentuálnu priepustnosť. To znamená, že okuliare pohlcujú 85 % viditelného svetla.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.