Saint Laurent SL 232 Betty 003

Ženy

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
146 mm
Ďalšie rozmery
13 mm
135 mm
56 mm 63 mm
Skladom
Kedy odošleme: piatok 26.4.
Cena
309.80 €
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 309.80 €

Značkové okuliare Saint Laurent

Zakladateľom tejto značky je jeden z najvplyvnejších francúzskych návrhárov 20. storočia Yvo Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent. Pôsobil v módnom dome Dior a po smrti Christiana Diora ju viedol až do roku 1960. Svoju prvú kolekciu pod značkou YSL vytvoril v roku 1961. Okuliare Saint Laurent ponúka ako extravagantné, a nadčasové modely, ktoré budú stále v kurze.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá prepúšťajú 18 - 43 % svetla a sú stredne tmavé. Také zatmavenie je vhodné pri stredne silnom slnečnom žiarení.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.