Saint Laurent SL 186-B Slim 001

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
138 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
150 mm
41 mm 53 mm
Skladom
Kedy odošleme: streda 24.7.
Cena
322.71 € 225.90 € Zľava -30%
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 322.71 €

Značkové okuliare Saint Laurent

Zakladateľom tejto značky je jeden z najvplyvnejších francúzskych návrhárov 20. storočia Yvo Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent. Pôsobil v módnom dome Dior a po smrti Christiana Diora ju viedol až do roku 1960. Svoju prvú kolekciu pod značkou YSL vytvoril v roku 1961. Okuliare Saint Laurent ponúka ako extravagantné, a nadčasové modely, ktoré budú stále v kurze.

O tomto modeli:

Vyrobíme vám dioptrické okuliare presne na mieru!
Do týchto štýlových rámov vám zasadíme dioptrické či nedioptrické okuliarové sklá, ktoré sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu. V základnej verzii majú sklá ochranný UV filter a povrchové úpravy, ktoré zlepšujú kvalitu videnia (antireflex), regulujú usadzovanie nečistôt na sklách (samočistiaca vrstva) a odpudzujú zo skiel vodu (hydrofóbna vrstva).
U okuliarových skiel sú k dispozícii aj nadštandardné úpravy ako blue blocker (filter modrého svetla), samozafarbovací efekt a slnečné okuliarové sklá.
Celorámové okuliare sú na tvári veľmi výrazné. Rámy lemujú a tiež chránia celý obvod skiel okuliarov. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.