Gelone 50 ml

3.39 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 7.7. Vyberte si parametre
3.39 €
Packeta.sk
Osobný odber 1882x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Viacúčelový roztok Gelone v tomto malom a praktickom balení môžete mať vždy pri sebe. Fľaštička s 50 ml roztoku sa vám bude hodiť pri cestovaní. Malý roztok môžete mať bez problémov pri sebe, nakoľko fĺaštičku ľahko uložíte do kabelky, tašky i batohu.
Malý roztok Gelone pri sebe môžete mať aj na palube lietadla, kde sú povolené tekutiny do objemu 100 ml. Ideálna veľkosť na leto, kedy vás čaká množstvo výletov a cestovanie.

Gelone je viacúčelový roztok, ktorý sa perfektne postará o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Vyčistí ich a bude ich aj starostlivo uchovávať po dobu, kedy nebudú nosené. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu, ktoré vzniklo kombináciou dezinfekčných zložiek a kyseliny hyalurónovej, je roztok Gelone vhodný aj pre tie najcitlivejšie oči. Čistiace zložky roztoku spolu tvoria dokonalý systém dezinfekcie. Kyselina hyalurónová naopak dodáva šošovkám potrebnú pružnosť, mäkkosť a vlhkosť.

Hyaluronát sodný

Hyaluronát sodný (čiže sodná soľ kyseliny hyalurónovej) tvorí hlavnú zložku roztoku Gelone. Je to látka, ktorá je ľudskému telu úplne prirodzená a je plne kompatibilná s vnútorným prostredím oka. Nachádza sa napríklad v kĺbovej tekutine, v sklovci oka či v tkanive kože.

Vysoký stupeň lubrikácie

Zásluhou kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže (okrem iného) viazať veľké množstvo vody, roztok Gelone znateľne zvyšuje lubrikáciu šošoviek. Ich nosenie sa tým pádom stáva oveľa komfortnejšie než pri používaní bežných roztokov. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, najmä schopnosti podporovať regeneráciu buniek, je kyselina hyalurónová často používaná tiež v očnej chirurgii - pôsobí protizápalovo, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a jej používanie má antibakteriálne a antivirotické účinky.

Roztok Gelone ponúkame tiež v balení 100 ml, 360 ml, 2x 360 ml, 3x 360 ml a 4x 360 ml.

Vlastnosti - Gelone 50 ml

Výrobcovia: Soleko
Typ roztoku: Univerzálny
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Obsah: 50 ml
Hyaluronát sodný: Áno
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (5)

Comments: Do you have any questions?

Žaneta

Povinná výbava do kabelky :)

Urbanová

Som s roztokom spokojna,kupujem ho uz roky a bezproblemov :))

Ján

pekne vyčistí šošovku

Brusová Olga

nenasla som ziadne nevyhody

Alice Soukupová

Môj verný spoločník na cesty :-)