Gelone 50 ml

attributesPrimary

Pondelok 19.8.

blank

3.39 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 86 x

Komentáre

Pridať komentár

Urbanová

Som s roztokom spokojna,kupujem ho uz roky a bezproblemov :))

Ján

pekne vyčistí šošovku

Brusová Olga

nenasla som ziadne nevyhody

Alice Soukupová

Môj verný spoločník na cesty :-)

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Viacúčelový roztok Gelone v tomto malom a praktickom balení môžete mať vždy pri sebe. Fľaštička s 50 ml roztoku sa vám bude hodiť pri cestovaní. Malý roztok môžete mať bez problémov pri sebe, nakoľko fĺaštičku ľahko uložíte do kabelky, tašky i batohu.
Malý roztok Gelone pri sebe môžete mať aj na palube lietadla, kde sú povolené tekutiny do objemu 100 ml. Ideálna veľkosť na leto, kedy vás čaká množstvo výletov a cestovanie.

Gelone je viacúčelový roztok, ktorý sa perfektne postará o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Vyčistí ich a bude ich aj starostlivo uchovávať po dobu, kedy nebudú nosené. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu, ktoré vzniklo kombináciou dezinfekčných zložiek a kyseliny hyalurónovej, je roztok Gelone vhodný aj pre tie najcitlivejšie oči. Čistiace zložky roztoku spolu tvoria dokonalý systém dezinfekcie. Kyselina hyalurónová naopak dodáva šošovkám potrebnú pružnosť, mäkkosť a vlhkosť.

Hyaluronát sodný

Hyaluronát sodný (čiže sodná soľ kyseliny hyalurónovej) tvorí hlavnú zložku roztoku Gelone. Je to látka, ktorá je ľudskému telu úplne prirodzená a je plne kompatibilná s vnútorným prostredím oka. Nachádza sa napríklad v kĺbovej tekutine, v sklovci oka či v tkanive kože.

Vysoký stupeň lubrikácie

Zásluhou kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže (okrem iného) viazať veľké množstvo vody, roztok Gelone znateľne zvyšuje lubrikáciu šošoviek. Ich nosenie sa tým pádom stáva oveľa komfortnejšie než pri používaní bežných roztokov. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, najmä schopnosti podporovať regeneráciu buniek, je kyselina hyalurónová často používaná tiež v očnej chirurgii – pôsobí protizápalovo, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a jej používanie má antibakteriálne a antivirotické účinky.

Roztok Gelone ponúkame tiež v balení 100 ml, 360 ml, 2x 360 ml, 3x 360 ml a 4x 360 ml.

Vlastnosti

Výrobcovia: Soleko
Typ roztoku: Univerzálny
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Obsah: 50 ml
Hyaluronát sodný: Áno