Roztok Alvera 3 x 350 ml

24.89 €
94% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 25.10. Pondelok 25.10. Pondelok 25.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
24.89 €

Roztok Alvera v balení 3x 350ml

Roztok Alvera pre vás máme aj v cenovo výhodnom balení troch fliaš s objemom 350 ml. Zloženie roztoku je obohatené o látky extrahované z Aloe vera. Táto rastlina je výnimočná vďaka svojim liečivým účinkom. Avizor počas štúdií a testovania dokázal nájsť optimálnu koncentráciu.

Alvera je viacúčelový roztok pre komplexnú starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky. Poskytne starostlivosť , ale šošovky tiež bezchybne vyčistí. Zloženie s obsahom výťažkov z rastliny Aloe vera zvyšuje pohodlie pri nosení kontaktných šošoviek, pretože Aloe vera má regeneračné a upokojujúce účinky. Táto formula roztoku je tiež schopná zvýšiť ochranu očí pred UV žiarením a pomáha predchádzať vzniku nepríjemných infekcií.

Toto výhodné trojbalenie roztoku na kontaktné šošovky predstavuje finančnú úsporu a v balení vám budú zaslaná tiež tri puzdrá, v ktorých môžete uchovávať a čistiť svoje kontaktné šošovky.

Rozrok Alvera od spoločnosti Avizor u nás nájdete aj v základnom balení 350 ml a v balíčku 2x 350ml.
Vlastnosti
Výrobcovia: Avizor
Typ roztoku: Univerzálny
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Obsah: 3x350 ml
Konzervanty: Áno
Najlepšia alternatíva

Roztok Gelone 3 x 360 ml

  • s obsahom hyaluronátu sodného
  • ideálny aj pre citlivé oči
  • 3x puzdro na šošovky súčasťou balenia
Cena: 24.59 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?