Roztok All in One Light 2x360 ml

Roztok All In One Light 2x 360 ml

Roztok All In One Light v cenovo výhodnom balíku 2x 360 ml od spoločnosti CooperVision je multifunkčný roztok pre kontaktné šošovky. Jeho zloženie sa dokáže komplexne postarať o všetky mäkké kontaktné šošovky - hydrogélové i silikón-hydrogélové. Roztok All In One Light dokáže šošovky opláchnuť, vyčistiť, dezinfikovať, lubrikovať a zároveň aj uchovávať po dobu, kedy nie sú šošovky nosené.

Najjemnejšie zloženie

Pri roztoku All In One Light sľubuje výrobca znášanlivosť aj nositeľom s veľmi citlivými očami. Zloženie roztoku bolo nositeľmi s citlivými očami testované a osvedčilo sa ako vhodné aj pre osoby trpiace alergiami, ktorých oči sú naozaj veľmi náchylné k podráždeniu. Toto jemné zloženie roztoku zabraňuje vysušovaniu kontaktných šošoviek a stará sa tak o potrebnú lubrikáciu a pohodlie počas nosenia. Roztok je odborníkmi odporúčaný aj pre nositeľa s výrazne suchými očami.

Dostupné balenie

Tento jemný roztok All In One Light je dodávaný v cenovo výhodnom balení dvoch fliaš s objemom 360 ml, ku ktorým patria aj dve púzdra na uchovávanie a čistenie kontaktných šošoviek.
Roztok All In One Light od CooperVision je dostupný tiež v základnom balení 360 ml, v ekonomickom balíčku 3x 360 ml a v cestovnom balení 100 ml. Ku každej fľaši vždy patrí puzdro.

Vlastnosti - Roztok All in One Light 2x360 ml

Výrobcovia: CooperVision
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 2x360 ml
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Nie
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

Roztok Gelone 2 x 360 ml

  • s obsahom hyaluronátu sodného
  • ideálny aj pre citlivé oči
  • 2x puzdro na šošovky súčasťou balenia
Cena: 17.59 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre