Roztok All in One Light 100 ml

4.29 €
94% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 18.10. Stock day info: Tomorrow 18. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1437x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
4.29 €

Roztok All In One Light 100 ml

Roztok All In One Light v praktickom cestovnom balení 100 ml od spoločnosti CooperVision je multifunkčný roztok pre kontaktné šošovky. Jeho zloženie sa dokáže komplexne postarať o všetky mäkké kontaktné šošovky - hydrogélové i silikón-hydrogélové. Roztok All In One Light dokáže šošovky opláchnuť, vyčistiť, dezinfikovať, lubrikovať a zároveň aj uchovávať po dobu, kedy nie sú šošovky nosené.

Najjemnejšie zloženie

Pri roztoku All In One Light sľubuje výrobca znášanlivosť aj nositeľom s veľmi citlivými očami. Zloženie roztoku bolo nositeľmi s citlivými očami testované a osvedčilo sa ako vhodné aj pre osoby trpiace alergiami, ktorých oči sú naozaj veľmi náchylné k podráždeniu. Toto jemné zloženie roztoku zabraňuje vysušovaniu kontaktných šošoviek a stará sa tak o potrebnú lubrikáciu a pohodlie počas nosenia. Roztok je odborníkmi odporúčaný aj pre nositeľa s výrazne suchými očami.

Dostupné balenie

Tento jemný roztok All In One Light je dodávaný vo fľaši s objemom 100 ml, ku ktorej patrí aj puzdro na uchovávanie a čistenie kontaktných šošoviek. Roztok tejto veľkosti je praktickou voľbou pri cestovaní a môžete si ho so sebou zobrať aj do príručnej batožiny na palubu lietadla.
Roztok All In One Light od CooperVision je dostupný tiež v základnom balení 360 ml a v ekonomických balíčkoch 2x 360 ml a 3x 360 ml. Ku každej fľaši vždy patrí puzdro.
Vlastnosti
Výrobcovia: CooperVision
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 100 ml
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Nie
Konzervanty: Áno
Najlepšia alternatíva

Roztok Gelone 100 ml

  • s obsahom hyaluronátu sodného
  • ideálny aj pre citlivé oči
  • šošovky čistí a chráni
Cena: 5.79 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?