Recugel 10 g

attributesPrimary

Utorok 17.9.

blank

5.59 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 12 x

Komentáre

Pridať komentár

Michal

Na regeneráciu rohovky je celkom dobrý. Trochu tažšia aplikácia.

Očný gel Recugel 10 g

Očný gél Recugel od Bausch and Lomb je obdobou očných kvapiek, jeho využitie má však väčší rozsah. Gél vaše oči osvieži a upokojí, ale zároveň má schopnosť regenerovať bunky a obnoviť štruktúru rohovky. Gélové zloženie zaručuje dlhodobý účinok.

Účinná pomoc aj pri poranení oka

Gél uľaví od bežnej únavy a podráždenia, ktoré je spôsobené napríklad dlhodobou prácou s PC a vystavením očí extrémnym podmienkam (mrazu, vetru, klimatizácii…).

Recugel obsahuje účinnú zložku dexpantenol, ktorá zabraňuje zjazveniu rohovkového tkaniva – napríklad po úraze či po operácii oka. Gél je teda určený pacientom s rôznymi defektmi rohovky – popálenie, poleptanie, pooperačné hojenie (LASIK a PRK), poškodenie cudzím telieskom, zápal rohovky…

Aplikácia gélu

Recugel je možné aplikovať 3 – 5-krát denne. 1 kvapku Recugelu naneste do spojivkového vaku, teda do priestoru medzi okom a očným viečkom. Ideálne je zľahka stiahnuť spodné viečko, aplikovať dané množstvo gélu a zažmurkať.

Vzhľadom na gélové zloženie treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri riadení a obsluhe strojov – gél môže na určitú dobu spôsobiť rozostrené videnie. Prípravok nie je vhodné aplikovať pri nasadených kontaktných šošovkách – pravdepodobne by došlo k intolerancii materiálu šošoviek na zložky prípravku.

Recugel obsahuje cetrimid, ktorý je konzervačným prostriedkom. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí 1 mesiaca od otvorenia.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Použiteľnosť po otvorení: 1 mesiac