Recugel 10 g

5.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1159x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
5.99 €

Popis očného gélu Recugel 10 g

Tento prípravok nie je možné aplikovať na nasadené kontaktné šošovky.

Očný gél Recugel od Bausch and Lomb je obdobou očných kvapiek, jeho účinnosť má však väčší rozsah. Recugel vaše oči osvieži a upokojí, taktiež má schopnosť regenerovat bunky a obnoviť tak štruktúru rohovky. Gélové zloženie zaručuje dlhodobý účinok.

Účinná pomoc aj pri poraneniach oka

Gél vám uľaví od bežnej únavy a podráždenia očí, ktoré sú spôsobené napríklad dlhou prácou na PC alebo vystavenie očí extrémnym podmienkam (mráz, vietor, klimatizácia…).
Recugel obsahuje účinnú zložku dexpanthenol, ktorá zabraňuje zjazveniu rohovkového tkaniva – napríklad po úraze či operácii oka. Gél je určený pre pacientov s rôznými defektami rohovky – popálenia, poleptania, pooperačné hojenie (LASIK a PRK), poškodenie cudzím telieskom, zápal rohovky...

Aplikácia gélu

Recugel je možné aplikovať 3x – 5x denne. 1 kvapku Recugelu naneste do spojovkového vaku – priestoru medzi okom a očným viečkom. Ideálne je ľahko stiahnuť spodné viečko, aplikovať dané množstvo gélu a žmurknúť.

Vzhľadom ku gélovému zloženiu prípravku je nutné dbať na zvýšenú opatrnosť pri riadení a obsluhe strojov – na určitú dobu môže gél zpôsobiť rozostrené videnie. Prípravok nie je vhodné nanášať, keď máte nasadené kontaktné šošovky – pravdepodobne by došlo k intolerancii materiálu šošoviek na zložku prípravku.

Recugel obsahuje cetrimid, ktorý je konzervačným prostriedkem. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí 1 mesiaca od otvorenia.

Vlastnosti
Výrobcovia: Bausch and Lomb
Použiteľnosť po otvorení: 1 mesiac
Použitie s kontaknými šošovkami: Nie
Konzervanty: Áno

Komentáre (1)

Comments: Do you have any questions?

Michal

Na regeneráciu rohovky je celkom dobrý. Trochu tažšia aplikácia.