Recugel 10 g

5.99 €
Skladom
Kedy odošleme? Streda 16.6. Today Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1166× od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / GLS
Najvýhodnejšie doručenie od 1.99 €
5.99 €

Popis očného gélu Recugel 10 g

Očný gél Recugel od Bausch and Lomb je obdobou očných kvapiek, jeho účinnosť má však väčší rozsah. Recugel vaše oči osvieži a upokojí, taktiež má schopnosť regenerovat bunky a obnoviť tak štruktúru rohovky. Gélové zloženie zaručuje dlhodobý účinok.

Účinná pomoc aj pri poraneniach oka

Gél vám uľaví od bežnej únavy a podráždenia očí, ktoré sú spôsobené napríklad dlhou prácou na PC alebo vystavenie očí extrémnym podmienkam (mráz, vietor, klimatizácia…).
Recugel obsahuje účinnú zložku dexpanthenol, ktorá zabraňuje zjazveniu rohovkového tkaniva – napríklad po úraze či operácii oka. Gél je určený pre pacientov s rôznými defektami rohovky – popálenia, poleptania, pooperačné hojenie (LASIK a PRK), poškodenie cudzím telieskom, zápal rohovky

Aplikácia gélu

Recugel je možné aplikovať 3× – 5× denne. 1 kvapku Recugelu naneste do spojovkového vaku – priestoru medzi okom a očným viečkom. Ideálne je ľahko stiahnuť spodné viečko, aplikovať dané množstvo gélu a žmurknúť.

Vzhľadom ku gélovému zloženiu prípravku je nutné dbať na zvýšenú opatrnosť pri riadení a obsluhe strojov – na určitú dobu môže gél zpôsobiť rozostrené videnie. Prípravok nie je vhodné nanášať, keď máte nasadené kontaktné šošovky – pravdepodobne by došlo k intolerancii materiálu šošoviek na zložku prípravku.

Recugel obsahuje cetrimid, ktorý je konzervačným prostriedkem. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí 1 mesiaca od otvorenia.

Vlastnosti
Výrobcovia: Bausch and Lomb
Použiteľnosť po otvorení: 1 mesiac
Konzervanty: Áno

Komentáre (1)

Comments: Do you have any questions?

Michal

Na regeneráciu rohovky je celkom dobrý. Trochu tažšia aplikácia.