Recugel 10 g

8.49 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis očného gélu Recugel 10 g

Upozornenie - nie je možné aplikovať na nasadené kontaktné šošovky.

Očný gél Recugel od Bausch and Lomb je obdobou očných kvapiek, jeho účinnosť má však väčší rozsah. Recugel vaše oči osvieži a upokojí, taktiež má schopnosť regenerovat bunky a obnoviť tak štruktúru rohovky. Gélové zloženie zaručuje dlhodobý účinok.

Účinná pomoc aj pri poraneniach oka

Gél vám uľaví od bežnej únavy a podráždenia očí, ktoré sú spôsobené napríklad dlhou prácou na PC alebo vystavenie očí extrémnym podmienkam (mráz, vietor, klimatizácia…).
Recugel obsahuje účinnú zložku dexpanthenol, ktorá zabraňuje zjazveniu rohovkového tkaniva – napríklad po úraze či operácii oka. Gél je určený pre pacientov s rôznými defektami rohovky – popálenia, poleptania, pooperačné hojenie (LASIK a PRK), poškodenie cudzím telieskom, zápal rohovky...

Aplikácia gélu

Recugel je možné aplikovať 3x – 5x denne. 1 kvapku Recugelu naneste do spojovkového vaku – priestoru medzi okom a očným viečkom. Ideálne je ľahko stiahnuť spodné viečko, aplikovať dané množstvo gélu a žmurknúť.

Vzhľadom ku gélovému zloženiu prípravku je nutné dbať na zvýšenú opatrnosť pri riadení a obsluhe strojov – na určitú dobu môže gél zpôsobiť rozostrené videnie. Prípravok nie je vhodné nanášať, keď máte nasadené kontaktné šošovky – pravdepodobne by došlo k intolerancii materiálu šošoviek na zložku prípravku.

Recugel obsahuje cetrimid, ktorý je konzervačným prostriedkem. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí 1 mesiaca od otvorenia.

Vlastnosti - Recugel 10 g

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Použiteľnosť po otvorení: 1 mesiac
Obsah: 10 ml
Použitie s kontaknými šošovkami: Nie
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Michal

Na regeneráciu rohovky je celkom dobrý. Trochu tažšia aplikácia.