Ray-Ban RB4147 710/51

Ženy Mužov

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
140 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
145 mm
44 mm 56 mm
Skladom
Kedy odošleme: streda 17.4.
Cena
108.90 €

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB4147 001/13 jsou součástí nejnovější kolekce Highstreet značky Ray-Ban. Brýle jsou navrženy jak pro muže, tak i pro ženy. Oblý tvar celočerných obrub vypadá velmi moderně a je ideální volbou především pro oválné, kulaté i srdcové obličeje. Světle šedá skla pohlcují 100 % škodlivých UV paprsků a v horní části pravé čočky je umístěno logo značky Ray-Ban.


Brýle jsou dodávány v originálním pevném pouzdru spolu s čistícím hadříkem.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá prepúšťajú 18 - 43 % svetla a sú stredne tmavé. Také zatmavenie je vhodné pri stredne silnom slnečnom žiarení.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.