R2 Diablo AT106C

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
140 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
125 mm
54 mm 74 mm
Skladom
Kedy odošleme: štvrtok 30.5.
Cena
82.90 €

Značkové okuliare R2

Odnož českej značky Relax zameranej na športových nadšencov. Okuliare R2 sú veľmi kvalitné, vybavené najnovšími technológiami a prvotriednymi materiálmi. Okuliare sú na úrovni svetových značiek, ale za sympatické ceny, ktoré si môže dovoliť prakticky každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Zrkadlová úprava skiel je veľmi populárna predovšetkým z módneho hľadiska. Zrkadlovky sú však aj praktické - výrazne znižujú únavu a podráždenie očí zo slnečného žiarenia. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá prepúšťajú 18 - 43 % svetla a sú stredne tmavé. Také zatmavenie je vhodné pri stredne silnom slnečnom žiarení.
Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare majú svetlé až priehľadné sklá. Prepúšťajú 80 - 100 % svetla. Ide predovšetkým o mestský doplnok vhodný do slabého slnečného žiarenia.
Tieto okuliare prepúšťajú 43 - 80 % svetla. Majú len slabý filter - ide o módny doplnok ideálny na miesta so slabším slnečným žiarením.

Okuliare sa skvele hodia na všetky vonkajšie aktivity. Ich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudú pri športe nijako prekážať. Ich funkčnosť oceníte pri behu, na bicykli, pri horskej turistike...