PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

36.39 €

Skladom > 600 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 1.6.

cleaner
blank
PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) - Bausch and Lomb
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 105 x

Kontaktné šošovky Purevision Multifocal

Multifokálne kontaktné šošovky PureVision Multi-Focal od firmy Bausch and Lomb sú určené ku korekcii presbyopie čiže vetchozrakosti.
Tieto kontaktné šošovky zjednodušujú zaostrenie na strednú vzdialenosť a umožňujú veľmi dobré videnie do diaľky. PureVision Multi-Focal zabezpečujú presbyopom, ktorých videnie mohlo byť donedávna korigované len okuliarmi, možnosť užiť si pohľad na svet bez rámčekov.

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Špeciálny optický design šošoviek PureVision Multi-Focal umožňuje jasné a ostré videnie na blízko, do diaľky aj na strednú vzdialenosť. Šošovky sú tiež opatrené zaoblenými okrajmi, ktoré zaisťujú lepšie priľnutie k oku.

Odolnosť voči depozitám

Šošovky PureVision Multi-Focal sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu AerGel, ktorý je rezistentný vôči ukladaniu usadenín a prirodzene priepustný pre kyslík. K rohovke sa tak dostáva potrebné množstvo kyslíka a oko nie je podráždené nadmerným množstvom bielkovinových usadenín.

Možnosť kontinuálneho nosenia

Vďaka prirodzenej priepustnosti kyslíka sú PureVision Multi-Focal schválené výrobcom aj ku kontinuálnemu noseniu, kedy je možné šošovku ponechať v oku nepretržite po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob užívania šošoviek je však nutné vopred prekonzultovať s očným špecialistom.O šošovkách Purevision Multifocal


Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Balafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Obsah vody: 36%
Priepustnosť O2: 112 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
UV filter: Nie
V balení: 6 šošoviek
Výrobca: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Anastazia

Dakujem za radu pojdem sa opytat do optik

Anastazia

Dobry den chcela by som sa opytat že ako to funguje pri tejto značke ket Add power je tu len High a Low a ja mam jedno 1,5Domi, a druhe 1,5Ned dakujem zza odpoveť

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, odporúčame Vám vyskúšať šošovky v optike, aby ste vedeli ako Vám sedia, keď máte parametre takto na rozhraní.

poradila mi ich ocna lekarka a som spokojna

Eva

Dobrý deň, mala by som otázku k parametrom týchto kontaktných šošoviek. Rada by som ich objednala mamine, len neviem, ktoré číslo kam patrí. Na lístku od očného lekára má napísané v stĺpčeku Sph: diaľka +0,5; +0,5 a blízko +2,5; +2,5 - má rovnaké oči. Do ktorej kolónky by som mala tieto hodnoty zapísať, prosím? Za odpoveď vopred ďakujem.