PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

36.89 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 18.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
36.89 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Purevision Multifocal

Multifokálne kontaktné šošovky PureVision Multi-Focal od firmy Bausch and Lomb sú určené ku korekcii presbyopie čiže vetchozrakosti.
Tieto kontaktné šošovky zjednodušujú zaostrenie na strednú vzdialenosť a umožňujú veľmi dobré videnie do diaľky. PureVision Multi-Focal zabezpečujú presbyopom, ktorých videnie mohlo byť donedávna korigované len okuliarmi, možnosť užiť si pohľad na svet bez rámčekov.

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Špeciálny optický design šošoviek PureVision Multi-Focal umožňuje jasné a ostré videnie na blízko, do diaľky aj na strednú vzdialenosť. Šošovky sú tiež opatrené zaoblenými okrajmi, ktoré zaisťujú lepšie priľnutie k oku.

Odolnosť voči depozitám

Šošovky PureVision Multi-Focal sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu AerGel, ktorý je rezistentný vôči ukladaniu usadenín a prirodzene priepustný pre kyslík. K rohovke sa tak dostáva potrebné množstvo kyslíka a oko nie je podráždené nadmerným množstvom bielkovinových usadenín.

Možnosť kontinuálneho nosenia

Vďaka prirodzenej priepustnosti kyslíka sú PureVision Multi-Focal schválené výrobcom aj ku kontinuálnemu noseniu, kedy je možné šošovku ponechať v oku nepretržite po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob užívania šošoviek je však nutné vopred prekonzultovať s očným špecialistom.Vlastnosti - PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 112 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filter: Nie
Názov produktu: PureVision Multi-Focal
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 30.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (7)

Máte nejaké otázky?
Jana Drobná

Ďakujem veľmi pekne

Zákaznícky servis

Dobrý deň, to my ďakujeme, že ste sa na nás obrátila. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Jana Drobná

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť pri výbere parametra add power. Doteraz som používala kontaktné šošovky Bionfinity. Mám dioptrie -2,25 obe oči. Ďakujem za radu a prajem pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto šošovky sú určené pre korekciu presbyopie. Odporučil Vám tieto kontaktné šošovky Váš očný lekár? Hodnotu adície by Vám mal oznámiť tiež očný špecialista po vyšetrení. Pri presbyopiu sú pre každé oko namerané dve rôzne dioptrie - do blízka a do diaľky. Potom je možné vypočítať adíciu. Ak nepoznáte svoje namerané parametre, konzultujte prosím výber vhodného typu šošoviek s kontaktológom. Pokiaľ Vám budeme môcť s niečím pomôcť, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Ivona Šamánková

Dobrý deň. rada by som si objednala multifokálne KŠ,mám na poukaze napísané ,pravé oko do diaľky -9,0,cylinder dioptria - 0,75, ľavé oko do diaľky -9,0 cylinder dioptria - 2,0. Pravé oko do blízka - 6,5 cylinder dioptria - 0,75, pravé oko do blízka - 6,5 cylinder dioptria - 2,0. OS pravé oko do diaľky aj do blízka 25, OS ľavé oko do diaľky aj do blízka 10. Ďakujem za radu, budem vďačná, ak mi poradíte.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz a veľmi nás teší, že ste sa obrátila práve na nás. Podľa nameraných parametrov potrebujete korigovať kombináciu niekoľkých očných vád - krátkozrakosť, astigmatizmus a presbyopiu. Kontaktné šošovky pre takéto prípady na trhu sú, ale v našom obchode ich v súčasnej dobe žiaľ nenájdete. Pretože ide o veľký počet parametrov, rozhodne Vám doporučujeme odbornú aplikáciu týchto špeciálnych kontaktných šošoviek. U kontaktológa sa môžete pýtať po Proclear Multifocal Toric. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Prajeme Vám krásny deň.

Anastazia

Dakujem za radu pojdem sa opytat do optik

Anastazia

Dobry den chcela by som sa opytat že ako to funguje pri tejto značke ket Add power je tu len High a Low a ja mam jedno 1,5Domi, a druhe 1,5Ned dakujem zza odpoveť

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, odporúčame Vám vyskúšať šošovky v optike, aby ste vedeli ako Vám sedia, keď máte parametre takto na rozhraní.

Anonymous

poradila mi ich ocna lekarka a som spokojna

Eva

Dobrý deň, mala by som otázku k parametrom týchto kontaktných šošoviek. Rada by som ich objednala mamine, len neviem, ktoré číslo kam patrí. Na lístku od očného lekára má napísané v stĺpčeku Sph: diaľka +0,5; +0,5 a blízko +2,5; +2,5 - má rovnaké oči. Do ktorej kolónky by som mala tieto hodnoty zapísať, prosím? Za odpoveď vopred ďakujem.