PureVision 2 for Presbyopia (3 šošovky)

22.79 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
22.79 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Purevision 2 for Presbyopia

Purevision 2 for Presbyopia výrobcu Bausch and Lomb sú mesačné kontaktné šošovky určené ku korekcii presbyopie, teda vetchozrakosti. Táto očná chyba patrí medzi prirodzené prejavy starnutia ľudského organizmu a spôsobuje zlé videnie na malé vzdialenosti.

Pohodlie

Špeciálne vyvinutý troj zónový dizajn PureVision 2 for Presbyopia umožňuje ostré videnie na všetky vzdialenosti. Technológia ComfortMoist zaisťuje pohodlné nosenie už od okamihu prvého žmurknutia.

Kontinuálne nosenie

Šošovky PureVision 2 for Presbyopia sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý zaisťuje potrebný prísun k rohovke oka. Výrobca preto schvaľuje ich nosenie nielen v dennom režime (s každodennou dezinfekciou), ale aj v režime kontinuálnom (bez nutnosti šošovky z očí vyberať). Kontinuálny spôsob nosenia je však nutné vopred konzultovať s očným špecialistom.

Vlastnosti - PureVision 2 for Presbyopia (3 šošovky)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 130 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filter: Nie
Názov produktu: PureVision 2 for Presbyopia
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.29 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Monika Mihálová

Dobrý deň, poprosím Vás o radu. Nosím kontakt. šošovky PO aj ĽO s dioptriou -6,5. Momentálne už potrebujem na blízko dioptrie +1. Zakúpila som si u Vás multifok. šošovky s dioptriou -6,5 s add high. Do blízka som veľmi spokojná, vidím ostro, avšak do diaľky vidím rozmazane, horšie ako s bežnými šošovkami s rovnakou dioptriou. Pomohlo by zvýšenie dioptrie do diaľky, resp. dá sa tento problém nejako riešiť? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Monika, ďakujeme Vám za otázku. Pre určenie parametrov šošoviek by sme Vás požiadali o zaslanie Vášho aktuálneho predpisu na okuliare, kde bude uvedená hodnota dioptrií na diaľku aj na blízko vrátane všetkých znamienok (+, - alebo =). Akonáhle nám dodáte okuliarový predpis, veľmi radi Vám poradíme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Jozef

Dobrý deň, ešte prosím pre ujasnenie, navrhujete mi šošovku mínusovú ( - 1,5 a adíciu Hight ) alebo plusovú ( 1,5 a adíciu Hight ). Ešte raz Vám ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. V predchádzajúcej otázke ste znamienko neuviedol. U multifokálnych šošoviek sa zadáva dioptria nameraná do diaľky. Tieto dioptrie bývajú väčšinou mínusové. Dioptriu ale vyberte takú, akú Vám namerala Vaša očná lekárka. Pre každé oko potrebujete dioptriu inú. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Jozef

Dobrý deň, mám dioptrie PO do diaľky +3 do blízka 5,5 nedominantné a ĽO do diaľky 1,5 a do blízka +4 dominantné. Moja očná lekárka mi objednala vzorku šošovky PureVision 2 s hodnotami PO +3 adícia High a ĽO +2 adícia High. Na diaľku a stred - počítač vidím veľmi dobre, ale problém je s čítaním. Musím dať ruky ďalej od seba, aby som vôbec niečo prečítala. Šošovky mi veľmi vyhovujú kvalitou a znášanlivosťou a preto Vás prosím o radu, ktorú hodnotu je potrebné upraviť aby aj čítanie bolo dobré. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. My by sme pre pravé oko volili rovnaké dioptrie, ako Vám odporučila lekárka. Pre ľavé oko by sme odporučili dioptriu -1,50 a adíciu High. Vzhľadom na to, že Vám šošovky odporučila lekárka, mal by ste tieto komplikácie konzultovať s ňou. Ak by sme Vám mohli s niečím pomôcť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.