PureVision 2 for Astigmatism (3 šošovky)

19.89 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výrobca dočasne obmedzil výrobu tohto produktu. Niektoré dioptrie nie je možné dočasne dodať.
Kedy odošleme? Pondelok 27.9. Pondelok 27.9. Pondelok 27.9. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
7,19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
19.89 €

Kontaktné šošovky Purevision 2 for Astigmatism

Astigmatické šošovky s HD optikou - ostrejšie videnie

Prednosťou týchto silikón-hydrogélových šošoviek sú predovšetkým vylepšené dioptrické vlastnosti, ktoré ocenia predovšetkým nositelia šošoviek, ktorí trpia nedostatkom kontrastnej citlivosti, čo sa môže prejaviť rozmazaným videním za zhoršených svetelných podmienok.

Špeciálny design

Kontaktné šošovky PureVision 2 for Astigmatism sa pýšia dizajnom, ktorý zaručí výnimočnú stabilitu a neprerušované videnie po celú dobu nosenia. Redukuje rozmazané videnie, ktoré môže byť spôsobené pohybom šošovky.

Technológia ComfortMoist

PureVision 2 for Astigmatismedny z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu. Vďaka technológii ComfortMoist, ktorá bohato zvlhčuje povrch šošovky, poskytujú PureVision 2 for Astigmatism vysoký komfort po celý deň. Napriek výnimočnej tenkosti si zachovali veľmi príjemné vlastnosti pri manipulácii.

Spôsob používania

PureVision 2 for Astigmatism s HD optikou sú určené na bežné (vyberanie na noc), aj na predĺžené používanie, kedy je možné šošovky ponechať v oku bez vybratia po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob používania je však potrebné konzultovať s očným špecialistom.
Vlastnosti
Výrobcovia: Bausch and Lomb
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.90
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 36%
Priepustnosť O2: 91 Dk/t
Materiál: Balafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
UV filter: Nie
Názov produktu: PureVision 2 for Astigmatism
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • celodenný komfort nosenia
  • vysoká priedušnosť
Cena: 15.39 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (1)

Comments: Do you have any questions?

Jana Pastieriková

Mne žiaľ vôbec nesadli. Prídu mi, ako keby voľné na oku, ked sa pozriem do boku, vidim neostré kraje. Stále musím kvapkať, ani nie pre pocit suchého oka, ale ako keby neboli úplne na oku. A s tým súvisí aj kvalita videnia, slabá. Ale je to asi individuálne.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Je nám veľmi ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Ak sa Vám nedarí nájsť vhodné kontaktné šošovky, obráťte sa na kontaktológa, ktorý Vám s výberom pomôže. Ak pre Vás budeme môcť niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.