PureVision 2 (3 šošovky)

12.89 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
12.89 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky PureVision 2

Tieto silikón-hydrogélové šošovky boli zhotovené pre nositeľov, ktorí trpia nedostatkom kontrastnej citlivosti a rozmazaným videním za zhoršených svetelných podmienok. Preto PureVision 2 ocenia predovšetkým vodiči, študenti alebo športovci.

PureVision 2 sú jedny z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu. Vďaka technológii ComfortMoist, ktorá bohato zvlhčuje povrch šošovky, poskytujú tieto PureVision 2 vysoký komfort po celý deň nosenia. Cez výnimočnú tenkosť si zachovali veľmi príjemné vlastnosti pri manipulácii.

Denné aj kontinuálne užívanie

PureVision 2 sú určené k bežnému (dennému) aj kontinuálnemu noseniu. V prvom prípade je šošovka každú noc vyberaná. V prípade kontinuálneho nosenia je možné šošovku nechať v oku bez vyňatia po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia je však potrebné prekonzultovať s očným špecialistom.

Vlastnosti - PureVision 2 (3 šošovky)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 130 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filter: Nie
Názov produktu: PureVision 2
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Kristína Kyzeková

Dobrý den, Môžem na tieto sosovky použiť peroxid? Je potrebné peroxid pred nasadením oplachnut roztokom? Poprípade aky je presný postup? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Na šošovky je možné použiť aj peroxidový roztok. Všetky informácie nájdete TU. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Viera

Dobrý deň , prosím chcem sa spýtať , objednala som si toto balenie šošoviek , a do diaľky vidím super , všetko v poriadku ale do blízka mám rozmazane videnie ( nenosím na čítanie okuliare ani mi ich neni treba kým si nedám kš všetko je v poriadku . Čím to môže byt prosím ? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Viera, ďakujeme Vám za otázku. Takto na diaľku je ťažké určiť presný dôvod, prečo Vám šošovky nekorigujú zrak správne. Zhoršené videnie na blízku vzdialenosť môže byť spôsobené niekoľkými dôvodmi, napr. nevhodne zvolenými parametrami šošoviek alebo nesediacimi veľkostnými parametrami šošoviek. Preto je pred nákupom kontaktných šošoviek na internete vhodné navštíviť očného špecialistu, ktorý s Vami šošovky vyberie a odborne ich aplikuje. Služba je väčšinou spoplatnená, ale táto investícia sa do budúcnosti určite oplatí. Pokiaľ ste šošovky mali odborne aplikované, je možné kontaktné šošovky reklamovať. Ako správne postupovať v prípade reklamácie Vám poradia na našom zákazníckom servise v pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle + 421 220 570 792 alebo cez e-mail info@sosovky-kontaktne.sk. Ak budete mať ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Prajeme Vám krásny deň.