Proclear Toric (3 šošovky)

18.39 €
90% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 15.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
18.39 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Proclear Toric

Proclear Toric sú mäkké tórické mesačné kontaktné šošovky určené pre korekciu astigmatizmu od spoločnosti CooperVision.

Proclear Toric ponúkame tiež v balení po 6-tich kusoch.

Vhodné pre suché oči

Vďaka patentovanej technológii PC ponúka celodenné pohodlie a vynikajúcu kvalitu videnia. Svojim špecifickým materiálovým zložením sú tieto kontaktné šošovky veľmi vhodné pre užívateľov trpiacich syndrómom suchého oka. Šošovky Proclear Toric udržia v porovnaní s inými mäkkými šošovkami až trikrát viac vody. Túto vlastnosť obzvlášť ocenia nositelia, ktorí majú problémy práve so suchosťou alebo ak trávia veľa času pred obrazovkou počítača alebo v klimatizovaných podmienkach.

Vlastnosti - Proclear Toric (3 šošovky)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.80
Priemer (DIA): 14.40
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 25 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -8.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon B
Názov produktu: Proclear Toric
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.39 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Natália

Dobrý deň prajem. Používam tieto konkrétne torické šošovky, moje parametre sú dioptrie -1.5; cylinder -0.75; os 80; zakrivenie 8.80 a priemer 14.40. Mám ale veľmi citlivé oči a aj po jednom dni nosenia mám oči hneď červené so žilkami a nevydržím v nich celý deň, oči mi rýchlo uschnú a roztok používam Gelone. Chcela by som sa preto spýtať akú alternatívu by ste mi odporučili aby som mala komfortnejšie nosenie prípadne či sa mám pozerať po nejakých jednodňových šošovkách či sú možno tenšie a viac prepustia? Aj keď teda neviem, či pri jednodňových šošovkách je aj výber toric. Ďakujem veľmi pekne za každú radu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Začervenanie očí býva najčastejšie spojené s nedostatočným okysličením rohovky. Možno by bolo lepšie zvoliť šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý má vysokú priedušnosť. Poraďte sa s kontaktológom aj o skrátení periódy výmeny, ktorá by mohla pomôcť zvýšiť komfort nosenia. Aj medzi jednodennými šošovkami nájdete šošovky pre korekciu astigmatizmu. Určite ale výber šošoviek nechajte na odborníkovi. Vyhnete sa tak zbytočnému nákupu. Ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Peter Kriška

Dobrý deň, poprosil by som Vás o radu pri zvolení správnych parametrov. PO -2,25; Cyl. -1,00; os 100; LO -2,00; Cyl. -1,25; os 72; Pri LO by boli parametre zhodné s ponukou (Os 70). Pri PO by ste odporúčali zvoliť Cyl. -0,75? Ďakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Váš odhad je správný. Pro pravé oko si zvolíte dioptrie -2,25 cyl -0,75 a osa 100°. Pro levé oko zvolíte dioptrie -2,00 cyl -1,25 a osa 70°. Kdybyste si nevěděl s čímkoli rady, určitě nám napište. Přejeme krásný den.