Proclear Multifocal XR (3 šošovky)

39.19 €
93% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? piatok 21.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
39.19 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR

Proclear Multifocal XR sú mesačné multifokálne kontaktné šošovky výrobcu CooperVision, ktoré slúžia ku korekcii presbyopie. Šošovky sú určené pacientom, u ktorých vetchozrakosť dosahuje vysoké adičné hodnoty - až do + 4.00 (ADD Power).

Viacohnisková technológia

Proclear Multifocal patrí medzi viacohniskové šošovky. Použitím technológie Balanced Progressive™, ktorá funguje na báze dvoch rôznych optických designov, je docielené jasné a ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Hydratačný systém

Zvlhčujúca technológia PC pracuje s hydrofilnou (viazajúcou vodu) látkou fosforylcholín, ktorá je obsiahnutá priamo v materiále Proclear Multifocal. Voda vytvára na povrchu šošoviek ochranný filter. Ten potom pôsobí proti dehydratácii šošoviek a zabraňuje hromadeniu depozít a nečistôt na ich povrchu.

Pozn.: Aplikácia multifokálnych šošoviek je náročnejší proces. Rozhodne neodporúčame nákup multifolkálnych šošoviek bez konzultácie s odborníkom.

Vlastnosti - Proclear Multifocal XR (3 šošovky)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.70
Priemer (DIA): 14.40
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Obsah vody: 59%
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon B
Názov produktu: Proclear Multifocal XR
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.29 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Ildikó Haszterman

zdravim potrebujem poradit potrebujem multifokalne dioptrie 2+ na jedno oko D druhe N aky ADD POWER potrebujem mat? dakujem za odpoved

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Podľa tohto zápisu nie sme schopní určiť hodnotu adície. Pre multifokálne šošovky musíte mať namerané dioptrie na diaľku aj nablízko. Vy uvádzate iba jednu dioptriu. D a N sú skratky pre dominantné a nedominantné oko. Jednoducho povedané – jedno oko býva silnejšie. Ktoré to je, zistíte pomocou jednoduchého testu – vyberte si niekoľko metrov vzdialený bod a zakryte ho palcom. Vybraný bod stále sledujte a pozrite sa naň striedavo pravým a potom ľavým okom. V jednom prípade zostane bod skrytý – to je Vaše dominantné oko, pri pohľade druhým okom bod uvidíte – toto oko je nedominantné. Môžete vyskúšať ešte jeden test. Vytvorte pomocou dlaní trojuholník a dívajte sa cezeň na určitý objekt vzdialený pár metrov. V tomto prípade bude dominantným okom to, ktorým objekt v trojuholníku vidíte (pri zatvorení toho druhého). Možné je aj to, že máte namerané dioptrie 0,00 a +2,00 je adícia. Kým si však parametrami nie sme istí, radšej ich ešte skonzultujte s Vaším lekárom. Keby ste ešte potrebovali poradiť, určite nám napíšte. Želáme krásny deň.