Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

21.89 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
21.89 €

Komfort jednodenných šošoviek - Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifocal sú multifokálne kontaktné šošovky spoločnosti CooperVision a sú navrhnuté tak, aby pomáhali riešiť problémy, ktoré sú spojené so starnutím očí : presbyopiou (tiež známu pod označením "starecká vetchozrakosť" ) a suchosťou očí . Optická konštrukcia Proclear 1 Day multifocal umožňuje vášmu oku inštinktívne nájsť zónu, ktorá poskytuje optimálne zaostrenie. Postupný prechod zóny vám umožní vidieť všetko jasne a bez námahy na akúkoľvek vzdialenosť.

Ostré a pohodlné videnie do blízka aj do diaľky.

Každý deň s novým sviežim párom uvidíte ostro na všetky vzdialenosti - v práci na monitor počítača, na SMS v mobile aj na vzdialený billboard pri ceste autom . Proclear 1 Day multifocal sú riešením v každej situácii, nemusíte ich dopĺňať dioptrickými okuliarmi a ponúkajú komfort a najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek bez čistenia a dezinfekcie, ktorý ocenia predovšetkým nositelia, ktorí trpia očnými alergiami.

proclear-1-day-multifocal-pc-technology

Celodenná hydratácia - patentovaná PC technológia

Vlhkosť šošoviek je dôležitá pre pohodlné celodenné nosenie. Proclear 1 Day multifocal obsahujú vlhkosť vážiace molekuly, ktoré sú biokompatibilné s ľudským organizmom . Vďaka PC technológii zadržujú vlahu a vlhkosť sa z nich počas dňa nevyparí. V prípade suchých očí sú Proclear 1 Day multifocal ideálnym partnerom a pomôžu až po dobu 12 hodín.

Hodnota adície

U kontaktných šošoviek Proclear 1 Day multifocal sa neuvádza adícia, ako je tomu u iných multifokálnych šošoviek. Výrobca uvádza, že tieto multifokálne kontaktné šošovky sú určené pre nositeľa kontaktných šošoviek s hodnotou adície do +2.50. Preto by sme Vám radi pripomenuli, že nákup týchto šošoviek bez predchádzajúcej aplikácie od očného špecialistu (kontaktológa) rozhodne neodporúčame či už zo zdravotných alebo z ekonomických dôvodov .

Vlastnosti - Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Názov produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakrivenie (BC): 8.70
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 37 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50)
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon A
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day Multifocal (30 sosoviek)

  • Perfektná korekcia na všetky vzdialenosti
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 29.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Attila

Dobry den zase ja ,nakolko pracujem na zmeny takze aj v noci potrebujem dobre vidiet ake sosovky mam kupit?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za ďalšiu otázku. Pokiaľ jednodenné šošovky nestačia pokryť Vašu dennú dobu užívania, bolo by dobré zvoliť asi mesačné šošovky. Môžete vyskúšať šošovky Proclear Multifocal, ktoré sú týmto šošovkám veľmi podobné. Pri týchto šošovkách by ste už zvolil hodnotu adície +1,50. Pri týchto šošovkách sa však rozlišuje dominancia očí. Dominanciu očí Vám určia oční špecialisti alebo sa o to môžete pokúsiť sám. Ide o pomerne ľahký test. Postavte sa vzpriamene čelom k nejakému predmetu, ktorý vám poslúži ako pevný bod napr. nástenné hodiny. Natiahnite ruky pred seba a zložte ich tak, aby vznikol cca 5 cm veľký otvor. Oboma očami vyhľadajte v otvore medzi rukami pevný bod (hodiny). Na cielený bod sa potom pozrite len pravým okom a ľavé zatvorte. Následne zopakujte pohľad len ľavým okom a pravé oko zatvorte. Oko, kde bod zostane v otvore ruky, je dominantným okom (D). Oko, kde bod „uskočí“ z otvoru ruky, je okom nedominantným (N). Môže však nastať aj menej častá situácie, kedy budú obe oči dominantné.
Hodnota hydratácie šošoviek Proclear Multifocal neklesá pod 96 % ani po 12. hodinách nosenia. PC Technology vie viazať molekuly vody tak, že se molekuly stávajú súčasťou šošovky. Hydrogénne väzby šošovky a vody tak zabraňujú vysychaniu šošoviek. Šošovky rovnako zabraňujú ukladaniu depozitov. Z týchto dôvodov by Vám tento typ šošoviek mohol vyhovovať viac. Pretože však ide o mesačné šošovky, ktoré budete musieť pred spaním z očí vyňať a mechanicky očistiť, budete potrebovať aj roztok napr. All in one. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Zataľ Vám prajeme pekný deň.
Attila

Dobry den chcem sa spytat ak mam na dialku +0,75 a na citanie +2.25 mozem pouzivat tietio sosovky?Lekar my predpisal multifukalne okuliare.Chcel by som si nosit radsej sosovky.Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, môžete nosiť aj kontaktné šošovky. Pre kontaktné šošovky zvolíte hodnotu dioptrie +0,75 a adície +1,50. Pri týchto šošovkách však nie je možné navoliť hodnotu adície. Výrobca uvádza, že sú tieto šošovky určené pre nositeľov s adičnou hodnotou do +2.50. Radi by sme Vás upozornili, že nákup týchto šošoviek bez predchádzajúcej aplikácie očným špecialistom môže so sebou niesť isté riziko, pretože bez vyskúšania nie je možné hodnotu adície presne odhadnúť . Pokiaľ sa rozhodnete šošovky zakúpiť bez predchádzajúcej odbornej aplikácie, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

zita

Dobry den, viete mi prosim poradit, ked mam na dialku dioptriu -4 a na citanie a monitor -2,5, viem pouzit tieto sosovky? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pokiaľ máte záujem o tieto konkrétne kontaktné šošovky, odporúčame Vám navštíviť kontaktológa. Výber multifokálnych šošoviek by mal byť vždy na kontaktológovi. Pokiaľ ide o dioptrie na blízko a na diaľku, odporúčali by sme dioptriu na diaľku upraviť na -3,75. Dioptrie na diaľku sa zadávajú pri objednaní kontaktných šošoviek. U týchto šošoviek sa nerozlišuje adícia, takže by sme Vám skutočne odporúčali držať sa rád v informatívnom texte - neodporúčame nákup týchto šošoviek bez predchádzajúceho odporúčania kontaktológom. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám prosím. Prajeme Vám pekný deň.

Milan Bečár

Dobrý deň. Pri iných typoch multifokálnych šošoviek je možné v odseku "Add power" zadávať rozptyl hodnôt + dioptrií. Pre šošovky Proclear 1 Day multifocal je zadaný v parametroch šošovky pod údajom "Add power" nemenný údaj "MF". Chcel by som Vás požiadať o informáciu, aký rozptyl +dioptrie tento údaj predstavuje?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. U kontaktných šošoviek Proclear 1 Day multifocal sa neuvádza adícia, ako je tomu u iných multifokálnych šošoviek. Výrobca uvádza, že tieto multifokálne kontaktné šošovky sú určené pre nositeľa kontaktných šošoviek s hodnotou adície do +2,50. Preto by sme Vám radi pripomenuli, že nákup týchto šošoviek bez predchádzajúcej aplikácie od očného špecialistu (kontaktológa) rozhodne neodporúčame či už zo zdravotných alebo z ekonomických dôvodov. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, určite nám napíšte. Prajeme krásny deň.

Diana Husárová

dalo by sa objednať si na skúšku jeden pár s tým, že každé oko potrebuje inú dioptriu?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, skúšobný pár týchto kontaktných šošoviek nemáme k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.

Diana Husárová

chcem sa opytat ako potrebujem sosovky tejto znacky o primere 14,4 a tieto su 14,2 ak vsetko ostatne sedi zakrivenie a dioptria ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, malý rozdiel by nemal spôsobiť problém, ale keďže priemer kontaktnej šošovky ovplyvňuje pohodlie v oku, tak by bolo najlepšie si najprv skúsiť skúšobný pár.