Proclear 1 Day (30 šošoviek)

14.59 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
14.59 €

Kontaktné šošovky Proclear 1 day

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Hydratačný systém

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sú vyrobené z materiálu s obsahom molekúl fosfatidilcholinu (PC), ktoré sú prirodzenou súčasťou všetkých buniek ľudského tela. PC molekuly sú schopné viazať na seba veľké množstvo vody, ktorá potom obklopuje celý povrch šošovky a pôsobí ako prirodzená ochrana proti osychaniu a usadzovaniu nečistôt. Takzvaná PC Technológia významne napomáha zdravšiemu a pohodlnejšiemu používanie kontaktných šošoviek. Znášanlivosť Proclear 1 Day je zvýšená tiež príjemne oblými okrajmi.

Asférický design

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sa vďaka asférickému dizajnu prednej plochy radí medzi výrobkami s najlepšími optickými vlastnosťami na trhu. Táto technológia je zárukou čistého videnia za všetkých svetelných podmienok.

Všeobecne výhoda jednodenných kontaktných šošoviek spočíva v záruke najzdravšieho užívania tejto formy očnej korekcie. Nečistoty, bielkoviny a iné alergény nemajú čas sa vo väčšom množstve na vašich kontaktných šošovkách usadiť. Táto vlastnosť je významná obzvlášť pre alergikov v peľovej sezóne.

Bezstarostné užívanie

Každý pár je určený práve pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Proclear 1 Day nie sú určené na prespávanie. Nestrácate čas čistením, neutrácate za roztoky a prípadné poškodenie alebo strata (napr. pri plávaní alebo v sprche) nie je finančne tak bolestivá ako u šošoviek mesačných.

Vlastnosti - Proclear 1 Day (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.70
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 28 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Omafilcon A
Názov produktu: Proclear 1 Day
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Daily (30 šošoviek)

  • UV filter
  • Jemný a príjemný materiál
  • extra stenšené okraje
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 12.29 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
petra

Prosím Vás keď mi v optike dali na skúšku 8.6 zakryvenie a 14DIA diop mám - 0,75 a -1 to mi nameral doktor v optike mi namerali -1 -1,5 + cylinder skúsiŤ chcem samozrejme najprv menšie čo mi odporučil doktor čiže aké čočky mám objednať rovnaké ako mam dioptrie alebo o 0,25 menej ? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Petra, ďakujeme Vám za otázku. Váš predpis je veľmi neprehľadný. Nakoľko spomínate cylinder, s najväčšou pravdepodobnosťou máte astigmatizmus. K hodnote sférickej a cylindrickej dioptrie patrí aj hodnota osi, ktorý však vôbec neuvádzate. Správne by ste na predpise mali mať uvedené tieto údaje: hodnota dioptrie, cylinder a os. Pokiaľ nám napíšete kompletný predpis (vrátane znamienok +, - alebo =), radi Vám pomôžeme. Pokiaľ sme Váš predpis vyhodnotili správne, budete ku korekcii potrebovať tórické (astigmatické) šošovky. V prípade, že sa v dioptrickom predpise neorientujete, môžete nám poslať jeho fotografiu na info@sosovky-kontaktne.sk. Bez predpisu si však netrúfame odporučiť Vám niečo konkrétne. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

igor

ked mam dioptrie plus 7 a plus 6,5 ake su vhodne sosovky? potrebujem take iste alebo sa robi nejaka krekcia dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Ak používate dioptrie +7,00 a +6,50 u okuliarov, pri kontaktných šošovkách budete potrebovať +7,75 a +7,00. Pokiaľ s kontaktnými šošovkami začínate, odporúčali by sme Vám najprv navštíviť kontaktológa, ktorý Vám pomôže nájsť vhodné kontaktné šošovky, aby nákup nebol zbytočnou investíciou. Pekný deň.

Michal

Moje prvé šošovky a som s nimi spokojný. Dajú sa nosiť aj cca. 12 hodín.