Precision1 for Astigmatism (30 šošoviek)

26.19 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 21.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
26.19 €

Kontaktné šošovky PRECISION1 for Astigmatism

PRECISION1 for Astigmatism sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od výrobcu Alcon, ktoré majú premenlivý obsah vody. Šošovky sú určené ku korekcii astigmatizmu.

PRECISION1 for Astigmatism ponúkame taktiež v balení:
90 šošoviek

Výborné vlastnosti

Technológia výroby kombinuje klasický, hydrogélový materiál, ktorý obsahuje vysoké množstvo vody, so silikón-hydrogélom, ktorý zaisťuje potrebnú priepustnosť kyslíka k rohovke. S touto technológiou sme sa už zoznámili pri kontaktných šošovkách Dailies TOTAL1. Ide o technológiu SMARTSURFACE Technology.
Šošovky sa tak vďaka kombinácii materiálov stávajú pre oči mimoriadne komfortnou záležitosťou. PRECISION1 for Astigmatism naviac disponujú UV filtrom, takže plocha šošovky chráni oko pred UV žiarením.
Pokiaľ však chcete chrániť celé oko a jeho okolie je nutné doplniť ochranu slnečnými okuliarmi.

Osvedčená techólogia PRECISION BALANCE 8/4

Táto technológia dbá na to, aby šošovka bola po celý deň v správnej polohe a korekcia astigmatizmu tak bola perfektná. Pre rýchlejší a ľahšie uľahčenie kontaktnej šošovky do správnej polohy disponuje šošovka malou orientačnou značkou na pozícii 6. hodiny.

Prevedenie šošovky

Jadro šošoviek tvorí silikón-hydrogél obsahujúci 51 % vody, čo je dostatočné množstvo k zaisteniu potrebnej priepustnosti kyslíka (90 Dk/t). Povrch šošovky, ktorý prichádza do styku s jemnými a citlivými tkanivami oka, je vytvorený z klasického hydrogélu, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom vody (viac než 80 %).

Zdravé nosenie prospieva očiam

PRECISION1 for Astigmatism sú jednodenné (jednorázové) kontaktné šošovky. Každý deň rozbalíte nový pár, ktorý po použití jednoducho vyhodíte. Ide o jednu z najkomfortnejších, a predovšetkým najzdravších variant nosenia šošoviek.

Vlastnosti - Precision1 for Astigmatism (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.50
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 80%
Priepustnosť O2: 90 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -8.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: Precision1 for Astigmatism
Materiál: Verofilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (30 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 24.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Ivana

Dobry den. Cylindricke hodnoty su plusove. Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Ivana, ďakujeme Vám za upresnenie znamienok. Ako uvádzame v prvej odpovedi, začína sa u Vás prejavovať celkom bežná refrakčná porucha astigmatizmus. Cylindrické hodnoty sú však zatiaľ príliš nízke a musíme ich prepočítať na sféru. Ku korekciu zraku tak budete potrebovať klasické sférické kontaktné šošovky, napr. sférickú verziu Precision1. Pre pravé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -5.25. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -4.25. Správne by ste však mali mať šošovky odborne vybrané a aplikované očným špecialistom. Pokiaľ sa rozhodnete zaobstarať si šošovky na vlastné uváženie, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek a ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Ivana

Dobry den. Chcem sa spytat, ake jednodnove sosovky si mam zaobstarat pri hodnotach: PO: sph -5,5, cyl. 0,25, os 70 st, LO: sph -4,75, cyl. 0,5, os 162 st. . Dakujem pekne

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ivana, ďakujeme Vám za komentár. Podľa zápisu máte mierny astigmatizmus. Aby sme Vám však mohli vypočítať vhodné dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek, potrebujeme od Vás kompletný zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =. Pri Vašich cylindrických hodnotách ste znamienka, bohužiaľ, neuviedli. Pokiaľ nám zápis doplníte, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Lenka

Dobry den ,dcera ma napisane dioptrie prave oko: sph -2,25 ,cylinder -0,5 a os 170 Lave: sph -1,5 , cylinder -1,0 a os 5 prosim vas ake sosovky si ma kupit? Dakujem za pomoc ,chceme jednodnove no nevidim tam take cylindre na vyber

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lenka, ďakujeme Vám za otázku. Pred nákupom kontaktných šošoviek je nutné upraviť okuliarový predpis. Aj keď má Vaša dcéra nameraný cylinder na oboch očiach, na pravom oku je jeho hodnota zatiaľ príliš nízka, a bude potrebné hodnotu previesť na sféru. Bude tak na každé oko potrebovať iný typ kontaktnej šošovky. Na pravé oko klasickú, sféricku šošovku Precision1 s hodnotou dioptrie -2,50 a na ľavé oko tuto tóricku (astigmatickú) šošovku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -0,75 a osou 10°. Radi by sme Vás však upozornili, že na nevhodne vybraté šošovky alebo ich parametre nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Správne by však mala mať dcéra pred nákupom na internete šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten premeria očí a podľa toho odporučí veľkostné parametre, môže vziať do úvahy preferencie a potreby klienta. Väčšinou ide o spoplatnenú službu, vyhnete sa tak, ale prípadnému zdĺhavému a finančne náročnému procesu výberu dokonale padnúcich kontaktných šošoviek. Ak zvolíte nevhodné veľkostné parametre, môže šošovka oko "škrtiť" alebo v ňom naopak "plávať" a korekcia zraku nebude dobrá. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Tatiana

Prosim Vas,je mozne si u vas objednat len skusobny par sosoviek,aby som vedela,ci mi sosovky sadnu?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Tatiana, ďakujeme Vám za otázku. Skúšobné šošovky, bohužiaľ, k dispozícii nemáme. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.