Plavecké okuliare ružové

Ženy Mužov
Skladom
Kedy odošleme: Štvrtok 29.9.

Plavecké okuliare vybavené silikónovým tesnením zaručujúcim vysokú tesnosť, vymeniteľnými nosnými spojkami, UV filtrom a systémom antifóg.

Okuliare sú dodávané s transparentným plastovým zatváracím púzdrom.

Po každom použití opláchnite čistou studenou vodou a nechajte vyschnút na tmavom mieste. Vnútorné šošovky plaveckých okuliarov neutierajte ani neleštite.

Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.

Plavecké okuliare sú pre správneho plavca nutnosť. Ak si odmyslíme komfort pri samotnom plávaní, sú to okuliare, ktoré chránia oči pred chemicky upravenou vodou v bazénoch.
Na trhu môžete naraziť na rozmanitú ponuku okuliarov a my vám nižšie pomôžeme zorientovať sa v nej. Asi najdôležitejším prvkom pri plaveckých okuliaroch je tesnenie. Vďaka nemu sú oči v suchu a po plávaní nebudete odchádzať z bazéna s podráždenými očami. Materiál tesnenia je vo veľkej miere z hypoalergénneho silikónu.
Správne zvolené okuliare spoznáte podľa jednoduchého testu. Okuliare priložte na oči a jemne pritisnite. Pokiaľ je veľkosť a tvar správny, vytvorený podtlak okuliare udrží na očiach aj bez obvodovej gumičky.
Ďalším parametrom plaveckých okuliarov sú sklá, ktoré môžete zvoliť čisto z estetického hľadiska alebo na základe prostredia, kde budete plávať.
Farba skiel pri plaveckých okuliaroch:
  • číre alebo farebné sklá – prejasní priestory, a z tohto dôvodu sú vhodné do vnútorných bazénov
  • dymové alebo tmavé sklá – tlmí svetlo, a z tohto dôvodu sú vhodné predovšetkým do vonkajších bazénov
  • zrkadlové sklá – sú veľmi štýlové a naviac majú vysokú ochranu proti UV žiareniu, a preto sú perfektné do vonkajších bazénov pri slnečnom počasí