Okuliare k počítaču Crullé TR1734 C1

Ženy Mužov
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
141 mm
Ďalšie rozmery
19 mm
146 mm
44 mm 53 mm
Skladom
Kedy odošleme: Streda 5.10.

Sklá s filtrom blokujúcim modré svetlo sú už v cene okuliarových rámov.

39.90 €

Značkové okuliare Crullé

Zo značky Crullé priamo vyviera mladosť a veľmi dobre sa jej darí reagovať na aktuálne módne trendy. Okuliare Crullé sa vám budú ľahko kombinovať ku všetkým štýlom a okrem moderných tvarov a farieb vás iste tiež osloví veľmi prívetivá cena týchto zaujímavých kúskov.

O tomto modeli:

Počítačové modely okuliarov majú zabrúsené sklá s úpravou proti modrému svetlu bez dioptrií. Táto tzv. blue blocker vrstva chráni oči pred nadmierou modrého svetla, ktoré môže spôsobovať digitálnu únavu zraku. Okuliare sú dobrým pomocníkom pre ľudí pracujúcich výhradne na počítači, študentov alebo hráčov počítačových hier. Blue blocker poskytne očiam úľavu, lepšie vnímanie farieb a vyššieho kontrastu. Celorámové okuliare sú na tvári veľmi výrazné. Rámy lemujú a tiež chránia celý obvod skiel okuliarov. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.