Ocuvite Complete (60 + 30 kapslí ZDARMA)

16.99 €
97% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 30.5. Pondelok 30.5. Pondelok 30.5. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
16.99 €
16.99 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Ocuvite Complete

Bausch and Lomb má pre vás účinný výživový doplnok Ocuvite Complete s dokonale vyváženým množstvom všetkých živín, ktoré sú dôležité pre udržanie zdravia vašich očí. Tieto živiny sú k dispozícii v mäkkých gélových kapsliach. Odporúčané dávkovanie pre dospelých je 1 – 2 kapsle denne počas jedla. Tento doplnok stravy by nemal byť konzumovaný tehotnými a dojčiacimi ženami.

Najdôležitejšie živiny pre oči

Ocuvite Complete obsahuje živiny z troch rôznych kategórií: zinok a antioxidanty, karotenoidy (luteín a zeaxantín) a omega-3 mastné kyseliny. Pozitívny účinok na oči je u všetkých týchto živín vedecky dokázaný. Omega-3 mastné kyseliny možno do tela prijímať iba v jedle alebo prostredníctvom doplnkov stravy – napriek tomu sú dôležité pre udržanie zdravého a dobrého zraku. Luteín a zeaxantín očiam pomáhajú filtrovať škodlivé modré svetlo. Antioxidanty a zinok znižujú oxidačný stres a neutralizujú voľné radikály.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb

Komentáre

Comments: Do you have any questions?