Očný sprej LAIM Moisture 15 ml

14.55 €

Skladom > 700 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

blank
Očný sprej LAIM Moisture 15 ml - Schalcon
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 228 x

Laim Moisture Spray

Laim Moisture je očný sprej, ktorý predstavuje pohodlnejšiu obdobu klasickým očných kvapiek. Tento sprej funguje na báze stabilizácie lipidovej vrstvy oka a jeho slzného filmu, čím poskytuje očiam optimálnu ochranu pre vonkajšími vplyvmi a pôsobí proti pocitu suchosti.

Účinný systém lubrikácie

Očný sprej Laim Moisture podporuje lubrikáciu očí a očných viečok, čím značne zvyšuje komfort užívania kontaktných šošoviek. Účinnou lubrikačnou zložkou spreja je hyaluronát sodný – látka, ktorá je ľudskému telu úplne prirodzená (nachádza sa napr. v kĺbovej tekutine a sklovci).
Vďaka tejto látke je Laim Moisture používaný nie len nositeľmi kontaktných šošoviek, ale aj k odstráneniu syndrómu suchého oka. Bonusom je naviac prídavok harmančeka, ktorý zaisťuje jedinečnú príjemnú vôňu.

Moderná aplikačná technológia

Laim Moisture sa do očí nekvapká tradičným spôsobom, ale strieka sa na zatvorené očné viečko, pričom sa využíva prirodzená transportná schopnosť lipozómov, ktoré sprostredkúvajú prestup aktívnych zložiek spreja do oka.

Spôsob použitia

Pokiaľ máte v oku nasadenú kontaktnú šošovku, zatvorte oko a aplikujte sprej zo vzdialenosti 10 cm. V prípade, že máte nanesený make-up, ktorý nie je vodeodolný, aplikujte sprej zo vzdialenosti 20 cm.

Dlhodobá trvanlivosť

Vďaka prevratnej technológii atomizér s antibakteriálnym filtrom je možné používať po otvorení až do konca expirácie výrobku. LAIM Moisture sprej vydrží 3,5 x dlhšie než podobné konkurenčné výrobky.

O očném spreji LAIM Moisture


Vlastnosti

Expirácia: 16 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Áno
V balení: 15 ml
Výrobca: SCHALCON S.p.A.

Komentáre

Pridať komentár

Helena Leszkoova

Dobrý deň. Ak som alergická na harmančekový obklad na oči, môžem používať Laim Moisture spray?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, sprej Laim Moisture, by vám nemal spôsobiť problém, ale určite odporúčame návštevu vášho očného lekára, aby nenastali žiadne komplikácie.

Barbora

Dobrý deň, sprej sa môže používať na rôzne typy šošoviek a ako sa aplikuje... po nasadení šošoviek sa aplikuje priamo na ne dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tento očný sprej je určený na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Laim Moisture sa do očí nekvapká, ale strieka sa na zatvorené očné viečko. Ak máte v oku nasadenú kontaktnú šošovku, zatvorte oko a aplikujte sprej zo vzdialenosti cca 10 cm.

Denisa

Dobrý deň, je možné použiť sprej na šosovky frequency xcel toric?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň,

áno, sprej môžete použiť aj na torické šošovky.

Monika

Dobrý deň, je možná aplikácia spreja na viečko, ak sú na ňom očné tiene a špirála?

Poradňa

Dobrý deň,prosím, aplikujte sprej na čisté oči.

Juraj

Dobrý deň, obsahuje tento sprej aj konzervačné látky?

Poradňa

Dobrý deň, LAIM Moisture sprej neobsahuje konzervačné látky na báze fenolov . Používa ku konzervácii PHMB – Polyhexanid v množstve 0,0001g. Ostatné výrobky na trhu používajú ako konzerváciu Fenoxyetanol 0,5%, tj. 0,5 g.

Silvo

Dobry den chcel by som sa spytat ci je tento sprej vhodny k sosovkam biofinity a ci aplikacie spreja je aj so zalozenou sosovkou? Dakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno sprej je vhodný k šošovkám Biofinity, môže sa aplikovať aj cez šošovky.