Očné kvapky Thealoz Duo 10 ml

13.89 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
13.89 €

Kvapky Thealoz Duo 10 ml

Kvapky do očí Thealoz majú neutrálne pH 7 a zbavia vás všetkých nepríjemných pocitov podráždenia a únavy očí. Zloženie kvapiek lubrikuje povrch oka a efektívne rieši syndróm suchého oka. Kvapky je vhodné aplikovať po jednej kvapke do každého oka 4x - 6x počas dňa.
Kvapky Thealoz Duo neobsahujú konzervanty a je možné ich kvapkať do očí, aj keď máte nasadené kontaktné šošovky.

Účinnou látkou v kvapkách je Trehalźa, ktorá predstavuje zásobu energie a uhlíka. Má schopnosť stabilizovať stav bunkovej membrány a má podiel na stavbe bunkovej steny. Kvapky takisto obsahujú hyaluronát sodný. Obe látky sa prirodzene vyskytujú v organizme a kvapky sú teda pre oči jemné a príjemné.

Čo ohrozuje prirodzený stav oka?

K únave, podráždeniu, začervenaniu, vysušeniu a páleniu očí môže dôjsť vplyvom vonkajších vplyvov od počasia až po častú prácu na počítači. Očné kvapky Thealoz Duo sú vynikajúcou voľbou pre riešenie týchto problémov. Zároveň sú odporúčané pre liečbu syndrómu suchého oka v stredne závažnom a závažnom štádiu .

Čo je to ABAK?

Ide o aplikačný systém fľaštičky, ktorý zabraňuje baktériám preniknúť dovnútra a kontaminovať roztok kvapiek. Vďaka tomuto bezpečnému aplikátoru môžu byť kvapky bez konzervantov, čo prispieva k ich výbornej znášanlivosti.

Vlastnosti - Očné kvapky Thealoz Duo 10 ml

Výrobcovia: Thea
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Hyaluronát sodný: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Laim Care Gel Drops 10 ml

  • Vysoký podiel hyaluronátu sodného
  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 7.79 €

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Radimír Marko

Následkom operácie očí mám syndróm suchého oka. Zatiaľ som nenatrafil na kvapky, ktoré by mi tento problém uspokojivo riešili. Vyskúšal som už kde-aké. Som však nútený si každé kvapkať 9-10 krát denne. Po odporúčaní očného lekára som si na skúšku kúpil kvapky THEALOZ DUO, pre istotu len 5 ml a zdalo sa mi, že tieto kvapky sú pre mňa lepšie. Druhýkrát som si objednal väčšie, 10 ml balenie. Kvapky sú však ako-keby úplne iné ako tie predchádzajúce, čo som skonštatoval hne(d po prvej aplikácii. Zaradil by som ich medzi horšie až nevyhovujúce. V krabičke bol letáčik prekvapivo len v poľštine a angličtine. Neviem z toho spraviť seriózny záver. Iná výroba? Někde udělali soudruzi z NDR chybu?

Zákaznícky servis

Dobrý deň Radimír, ďakujeme Vám za komentár. Je nám veľmi ľúto, že ste s očnými kvapkami nespokojný. Očné kvapky nakupujeme priamo od výrobcu a nedokážeme Vám povedať dôvod, prečo Vám 5 ml balenie očných kvapiek vyhovovalo a 10 ml nie. Príbalový leták v českom jazyku je dostupný vo Vašom zákazníckom účte a môžete si ho kedykoľvek prehliadnuť. Uvádzate, že máte potrebu aplikovať kvapky 9-10 x denne. Výrobca Thea však odporúča aplikáciu len 4 - 6 x denne. Pokiaľ nedodržujete doporučené dávkovanie, je možné, že Vaše oči na kvapky už nereagujú správne. Ak Vám bežné očné kvapky na syndróm suchého oka nepomáhajú, kontaktujte svojho očného lékara a poproste ho o očné kvapky na lékarsky predpis. Pekný deň.