Očné kvapky HYLO - GEL 10 ml

15.99 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 18.4. Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
15.99 €

Očné kvapky HYLO - GEL

HYLO - GEL sú zvlhčujúce očné kvapky so zvýšeným obsahom hyaluronátu sodného, ktoré boli vyvinuté farmaceutickou spoločnosťou Ursapharm k intenzívnemu zvlhčeniu pri chronickom pocite suchých očí a po operačných zákrokoch.

Zvlhčenie kontaktných šošoviek

Očné kvapky HYLO-CARE predstavujú tiež vhodný prostriedok ku zvýšeniu lubrikácie všetkých typov kontaktných šošoviek. Pri nosení kontaktných šošoviek odporúčame pre ešte komfortnejší pocit používať roztok s obsahom kyseliny hyalurónovej - napr. Gelone, alebo Laim-Care.

Vysoký obsah kyseliny hyalurónovej

Zvýšený obsah hyaluronátu sodného zaisťuje kvapkách HYLO-GEL vysokú viskozitu. Vďaka tejto vlastnosti potom kvapky lepšie priľnú na povrch oka, kde vytvárajú ochranný obal zamedzujúci vysušenie a podporujú regeneračnú schopnosť buniek.

Bez konzervačných látok a fosfátov

Absencia konzervačných látok a fosfátov eliminuje riziko možných nežiadúcich účinkov a umožňuje použitie kvapiek HYLO-GEL podľa potreby bez akéhokoľvek obmedzenia. Patentovaný aplikačný mechanizmus COMOD® zabraňuje kontaminácii kvapiek nežiadúcimi mikroorganizmami a zaisťuje presné dávkovanie. Očné kvapky HYLO-GEL musia byť spotrebované najneskôr do 6 mesiacov od otvorenia fľaštičky.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky HYLO - GEL pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Očné kvapky HYLO - GEL 10 ml

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Bez konzervačných látok
  • S obsahom hyaluronátu sodného
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 9.39 €

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Ingrid Molnárová

Dobrý deň, Ingrid, ktorý produkt by ste mi odporučili, ak mám extrémne suché oči a používam HYLO gél... zdá sa mi však nedostatočný....nosím okuliare, v práci často pozerám do mobilu aj na monitor....niekedy musím kvapky použiť aj viackrát po sebe...ďakujem za odpoveď ...

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Ingrid, ďakujeme Vám za otázku. Očné kvapky Hylo Gel sú jedny z mála bežne dostupných kvapiek pre ťažké formy suchého oka. Podľa popisu situácie máte pravdepodobne slzný film silne narušený. Ako alternatívu očných kvapiek by ste mohli vyskúšať Hylo Parin, ktoré obsahujú okrem hyaluronátu sodného aj heparín a glycerol. K stabilizácii slzného filmu by Vám mohla pomôcť aj očná masť VitA POS, ktorú by ste si aplikovali do očí pred spaním. V prípade, že by vám ani tento produkt nezlepšil stav slzného filmu, odporúčame vám navštíviť lekára. Ten Vám na základe vyšetrenia môže nasadiť aj očné kvapky alebo masť na predpis. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Slavomira

Dobry den, mozu tieto kvapky pouzivat deti?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Slavomíra, výrobca uvádza, že očné kvapky HYLO - GEL môžu na základe dostupných údajov používať aj deti a tehotné a kojace ženy. Pokiaľ by ste si chceli preštudovať príbalový leták, nájdete ho TU. Pekný deň.

Mona

Dobrý deň, ktorý produkt by ste mi prosím odporučili - tento gel alebo Intense? Som po operacii očí a doteraz som používala Hylo Dual. Ďakujem, Monika

Zákaznícky servis - Pavla

Dobrý deň, Monika, ďakujeme Vám za otázku. Na pooperačné stavy sú určené kvapky Hylo Gel. Hylo Intense cieli na chronicky suché oči so zápalovými príznakmi. Pokiaľ si nie ste istá, aké očné kvapky po operácii očí zvoliť, požiadajte o radu svojho ošetrujúceho lekára. Pekný deň.

Božena

Dobrý produkt. Dovolím si upozorniť na chybu v texte. Spotreba do 6 MESIACOV po otvorení.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme mnohokrát za upozornenie. Chybu sme si opravili. Prajeme Vám krásny deň.