Očné kvapky HYLO-FRESH 10ml

8.49 €
92% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 27.5. Stock day info: Today 27. máj Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. máj Vyberte si parametre
8.49 €
Packeta.sk
Osobný odber 1772x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €

Očné kvapky HYLO-FRESH

Kvapky HYLO-FRESH neobsahujú fosfáty ani konzervačné látky. Ich zloženie je obohatené o očianku rostkovovu a hyaluronát sodný. Vďaka týmto látkam kvapky HYLO-FRESH efektívne riešia podráždenie a únavu očí. 1 kvapka do každého oka doplní stenšený slzný film, oči osvieži a zvlhčí.

Kedy kvapky HYLO-FRESH použiť?

Kvapky HYLO-FRESH použite, keď pocítite potrebu upokojiť a osviežiť podráždené oči.
Najčastejšími príčinami podráždenia sú napríklad dlhá práca na počítači, pobyt v miestnosti so suchým vzduchom, vystavenie očí prievanu alebo nadmernému slnečnému žiareniu …
Výrobca odporúča aplikovať 1 kvapku do každého oka maximálne 3x denne. Kvapky môžete použiť aj pri nosení kontaktných šošoviek. Výrobca však odporúča kvapky použiť najskôr 30 minút po nasadení kontaktných šošoviek.

Dávkovací systém COMOD®

Ide o patentovaný aplikátor, ktorý udržuje sterilitu roztoku vnútri fľaštičky. Veľkou výhodou je tiež presné a konštantné dávkovanie. COMOD® systém zaručí viac ako 300 kvapiek z 10 ml balenia HYLO-FRESH.

Hyaluronát sodný a očianka rostkovova

Hyaluronát sodný je dokonale biokompatibilný a v kvapkách funguje ako efektívny lubrikant. Hyaluronát je v kvapkách vo forme sodnej soli, čo dáva kvapkám vyššiu viskozitu, ako má voda a kvapky sa tým pádom lepšie a dlhšie udržia na oku.

Eufrasia – Očianka Rostkovova je bylina, ktorá sa už v stredoveku používala na liečenie očných zápalov. Má skvelý efekt pri liečbe opuchov a začervenaniach oka a očného okolia.

Doba použiteľnosti kvapiek HYLO-FRESH je 6 mesiacov od prvého otvorenia.

Vlastnosti

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone 10 ml

  • vytvárajú na oku ochranný film
  • zabraňujú vysychaniu povrchu oka
  • možné kvapkať aj na nasadené šošovky
  • vhodné aj pre citlivé oči
Cena: 4.10 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?