Očné kvapky HYLO DUAL INTENSE 10 ml

15.99 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 14.6. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
15.99 €

Očné kvapky HYLO DUAL INTENSE

Tento typ očných kvapiek nie je možné aplikovať na nasadené kontaktné šošovky.

Kvapky Hylo DUAL INTENSE sú ideálne pre osoby, ktorých trápi chronická suchosť očí alebo prejavy alergie. Kvapky stabilizujú slzný film a tým efektívne zmierňujú zápal alebo alergické reakcie oka. HYLO DUAL INTENSE rýchlo uľavia od pocitov pálenia, svrbenia alebo suchých očí a poskytnú im dlhodobú hydratáciu a ochranu.
Očné kvapky HYLO DUAL INTENSE nie je možné používať s kontaktnými šošovkami.

Kyselina hyalurónová a ectoín

Obe tieto látky majú úžasnú schopnosť viazať na seba vodu, čo v súvislosti s očnými kvapkami znamená brilantnú lubrikáciu. Na povrchu oka tvoria veľmi stabilný ochranný film. V kvapkách HYLO DUAL INTENSE je obsah kyseliny hyalurónovej vyšší (0,20 %) a spoločne s ectoínom stoja za vyššou viskozitou.

Kyselina hyalurónová je vynikajúca lubrikačná látka, pretože má úžasnú schopnosť viazať na seba veľké množstvo vody. Po aplikácii dlhodobo zostáva na povrchu a prináša rýchly pocit úľavy.

Ectoín je prírodná látka, ktorá v kvapkách HYLO DUAL INTENSE chráni oči pred vysychaním a odparováním tekutín. Ectoín stabilizuje lipidovú (tukovú) vrstvu slzného filmu a taktiež zabraňuuje odparovaniu slznej tekutiny. Naviac ectoín pôsobí protizápalovo a na podráždené tkanivá má upokojujúcí účinok.

Patentovaný COMOD® systém

Očné kvapky HYLO-COMOD sú dodávané vo fľaštičke ošetrenej špeciálnym, patentovaným aplikátorom. Tento aplikačný systém zabraňuje prípadnej kontaminácii kvapiek mikroorganizmami a zároveň pri aplikácii kvapiek do očí zachováva rovnaké množstvo každej aplikovanej dávky.

Ako často môžete používať kvapky HYLO DUAL INTENSE?

HYLO DUAL INTENSE je možné používať dlhodobo. Pri používaní dlhšom ako 14 dní, upovedomte prosím svojho lekára.
Kvapky nie sú vhodné pre deti do 6 rokov.
Pre dospelých a deti staršie ako 6 rokov je ideálne aplikovať 1 kvapku do každého oka 3× denne. V prípade väčšieho počtu aplikácií očných kvapiek (napr. viac ako 10x denne) konzultujte používanie kvapiek s lekárom.
V období tehotenstva a u detí mladších ako 10 rokov by kvapky nemali byť používané viac ako 10x denne.

Po otvorení fľaštičky je možné kvapky Hylo DUAL používať 6 mesiacov.

Vlastnosti - Očné kvapky HYLO DUAL INTENSE 10 ml

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Použitie s kontaknými šošovkami: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Bez konzervačných látok
  • S obsahom hyaluronátu sodného
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 9.39 €

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Anonymous

Ako dlho po použitý kvapiek je možné použiť kontaktné šošovky ?keďže sa nemôžu používať spolu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Výrobca tieto informácie uvádza len v príbalovom letáku: "Po aplikácii prípravku HYLO DUAL INTENSE® sa môže, s ohľadom na jeho viskozitu, objaviť dočasné rozmazané videnie. Z rovnakého dôvodu sa HYLO DUAL INTENSE® nemá používať, ak nosíte kontaktné šošovky." Netrúfame si povedať, ako dlho a či vôbec je možné nosiť kontaktné šošovky s týmito očnými kvapkami. Tu nájdete príbalový leták k očným kvapkám. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, napíšte nám a my vám radi pomôžeme. Prajem vám pekný deň.

Iboja

Keďže mám veľmi suché oči používam denne kvapky OcuHyllc. Trochu pomôžu ale lekár odporučil skúsiť Hylo Dual Intense keďže mám pocit že je prítomná aj alergia a oči mám často zúžené, červené, svrbia. Môžem používať striedavo tieto dva druhy podľa prejavu? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pretože nepoznáme Vašu anamnézu, nedokážeme Vám takto na diaľku povedať, či je možné kvapky kombinovať. Všetko prosím konzultujte s ošetrujúcim lekárom alebo lekárnikom. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.

Mona

Dobrý deň prajem, rada by som sa opýtala, či tieto kvapky su vhodné pre tých, čo boli operovani a majú umelé šošovky? Pýtam sa pre istotu, keďže v popise je uvedené, že kvapky nie je možne používať s kontaktnymi šošovkami. Ďakujem, Monika

Zákaznícky servis - Pavla

Dobrý deň, Monika, ďakujeme Vám za otázku. Výrobca, bohužiaľ, použitie na operované šošovky v príbalovom letáku ani na webových stránkach nespomína. Požiadajte o radu svojho ošetrujúceho lekára. Pekný deň.

Anonymous

Sú tieto kvapky vhodné pre deti?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Zvyčajne dospelí a deti vo veku 6 rokov a viac aplikujú jednu kvapku HYLO DUAL INTENSE® trikrát denne do spojivkového vaku do každého oka. Ak aplikujete HYLO DUAL INTENSE® častejšie (napr. viac ako 10-krát denne) alebo trpíte závažnejšími ťažkosťami, mali by ste sa v pravidelných intervaloch poradiť s očným lekárom. Počas tehotenstva a laktácie, ako aj u detí mladších ako 12 rokov sa HYLO DUAL INTENSE® nemá používať viac ako 10-krát denne. HYLO DUAL INTENSE® je vhodný na trvalé používanie, pri dlhšie trvajúcich problémoch by ste však mali (ako pri každom ochorení) požiadať o radu očného lekára. Pekný deň.