Očné kvapky Hylo DUAL 10 ml

14.29 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
14.29 €

Očné kvapky Hylo DUAL 10 ml

Kvapky Hylo DUAL sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorých trápia suché a podráždené oči. Kvapky obsahujú kyselinu hyalurónovú a ectoin - látky, ktoré sa starajú o stabilizáciu slzného filmu a tiež o intenzívne zvlhčenie rohovky i spojivky.
Kvapky Hylo DUAL sú úspešné pri riešení pocitov pálenia, svrbenia a suchých očí, a rovnako pri eliminácii nepríjemných pocitov, ktoré očiam spôsobujú alergény z okolitého prostredia (peľ, prach, zvieracia srsť ...).

Hyaluronát sodný a ectoin

Obe tieto látky majú úžasnú schopnosť viazať na seba vodu, čo v súvislosti s očnými kvapkami znamená, že na povrchu oka tvoria veľmi stabilný ochranný film.
Hyaluronát sodný má okrem iného veľmi pozitívny vplyv na pohodlie pri nosení kontaktných šošoviek, pretože im dodáva nadštandardnú lubrikáciu.
Ectoin je prírodná látka, ktorá ako zložka kvapiek Hylo DUAL chráni oči pred vysychaním a odparovaním tekutín, takže stabilizuje lipidovú (tukovú) vrstvu slzného filmu. Ection pôsobí protizápalovo a na podráždené tkanivá má upokojujúci účinok.

Akomodation


Hylo DUAL bez konzervačných látok

Očné kvapky Hylo DUAL nemajú vo svojom zložení žiadne konzervanty ani fosfáty, takže oči nie sú zbytočne zaťažované prebytočnými zložkami.

Kvapky spoločnosti URSAPHARM môžu byť zbavené konzervantov, pretože majú fľaštičky opatrené systémom COMOD®. Ide o špeciálny dávkovač, ktorý zabraňuje kontaminácii roztoku kvapiek. Systém COMOD® kvapky dávkuje veľmi presne a vždy v rovnakom objeme. 10 ml roztoku kvapiek Hylo DUAL umožní aplikáciu najmenej 300 kvapiek.

Ako často používať kvapky Hylo DUAL?

Kvapky nie sú vhodné pre deti do 6 rokov. Pre dospelých a deti nad 6 rokov je ideálne aplikovať 1 kvapku do každého oka 3x denne.

Po otvorení fľaštičky možno kvapky Hylo DUAL používať 6 mesiacov.

Vlastnosti - Očné kvapky Hylo DUAL 10 ml

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Bez konzervačných látok
  • S obsahom hyaluronátu sodného
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 9.39 €

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Juliana

Dobrý deň, doktor mi odporúčal na pocit suchých oči (nosím okuliare ale aj šošovky a veľa času trávim za počítačom) používať kvapky z rady Hylo, konkrétne Hylocare, Hylodual alebo Hylocomod. Aký je, prosím, medzi nimi rozdiel? Neviem sa rozhodnúť, ďakujem. A ešte sa chcem opýtať, všetku z nich možno kvapkať priamo na mäkké šošovky?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Juliana, ďakujeme Vám za otázku. Všetky menované kvapky obsahujú kyselinu hyalurónovú, sú bez konzervantov a môžete ich používať aj na nasadené kontaktné šošovky. Všeobecne sa dá povedať, že HYLO CARE sú odporúčané na pooperačné stavy a podráždené oči. Obsahujú okrem 0,1 % kyseliny hyalurónovej aj dexpanthenol, ktorý napomáhá regenerácii. HYLO DUAL obsahuje 0,05 % kyseliny hyalurónovej a taktiež ectoín, ktorý zmierňuje zápalové procesy. Tieto kvapky sú preto odporúčané pri zápaloch či alergiách, zvlhčujú a stabilizujú lipidovú vrstvu. Posledné menované kvapky HYLO COMOD sú stálice a klasika v HYLO starostlivosti. Obsahujú 0,1 % kyseliny hyalurónovej, inú účinnú látku neobsahujú. Každopádne ani s jednými kvapkami nešliapnete vedľa. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, sme Vám k dispozícii a veľmi radi Vám poradíme. Pekný deň.