Očné kvapky Hylo DUAL 10 ml

13.39 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 17.9. Stock day info: Tomorrow 17. september Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
13.39 €

Očné kvapky Hylo DUAL 10 ml

Kvapky Hylo DUAL sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorých trápia suché a podráždené oči. Kvapky obsahujú kyselinu hyalurónovú a ectoin - látky, ktoré sa starajú o stabilizáciu slzného filmu a tiež o intenzívne zvlhčenie rohovky i spojivky.
Kvapky Hylo DUAL sú úspešné pri riešení pocitov pálenia, svrbenia a suchých očí, a rovnako pri eliminácii nepríjemných pocitov, ktoré očiam spôsobujú alergény z okolitého prostredia (peľ, prach, zvieracia srsť ...).

Hyaluronát sodný a ectoin

Obe tieto látky majú úžasnú schopnosť viazať na seba vodu, čo v súvislosti s očnými kvapkami znamená, že na povrchu oka tvoria veľmi stabilný ochranný film.
Hyaluronát sodný má okrem iného veľmi pozitívny vplyv na pohodlie pri nosení kontaktných šošoviek, pretože im dodáva nadštandardnú lubrikáciu.
Ectoin je prírodná látka, ktorá ako zložka kvapiek Hylo DUAL chráni oči pred vysychaním a odparovaním tekutín, takže stabilizuje lipidovú (tukovú) vrstvu slzného filmu. Ection pôsobí protizápalovo a na podráždené tkanivá má upokojujúci účinok.

Akomodation


Hylo DUAL bez konzervačných látok

Očné kvapky Hylo DUAL nemajú vo svojom zložení žiadne konzervanty ani fosfáty, takže oči nie sú zbytočne zaťažované prebytočnými zložkami.

Kvapky spoločnosti URSAPHARM môžu byť zbavené konzervantov, pretože majú fľaštičky opatrené systémom COMOD®. Ide o špeciálny dávkovač, ktorý zabraňuje kontaminácii roztoku kvapiek. Systém COMOD® kvapky dávkuje veľmi presne a vždy v rovnakom objeme. 10 ml roztoku kvapiek Hylo DUAL umožní aplikáciu najmenej 300 kvapiek.

Ako často používať kvapky Hylo DUAL?

Kvapky nie sú vhodné pre deti do 6 rokov. Pre dospelých a deti nad 6 rokov je ideálne aplikovať 1 kvapku do každého oka 3x denne.

Po otvorení fľaštičky možno kvapky Hylo DUAL používať 6 mesiacov.

Vlastnosti
Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone 10 ml

  • vytvárajú na oku ochranný film
  • zabraňujú vysychaniu povrchu oka
  • možné kvapkať aj na nasadené šošovky
  • vhodné aj pre citlivé oči
Cena: 4.10 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?