Očné kvapky Hyabak 10 ml

12.39 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
12.39 €

Očné kvapky Hyabak 0,15% gtt.

Kvapky do očí Haybak s obsahom kyseliny hyalurónovej rýchlo uľavia od všetkých nepríjemných pocitov spôsobených vonkajšími vplyvmi. Trápi vás únava, svrbenie, pálenie alebo začervenanie očí napríklad z dlhšej práce pri počítači, klimatizácie, prachu, suchého vzduchu, znečisteného ovzdušia? Stačí aplikovať jednu kvapku a váš slzný film bude obnovený. Kvapky je možné používať podľa potreby a sú vhodné pre použitie aj pri nasadených kontaktných šošovkách.

Aplikácia na nasadené kontaktné šošovky

Zloženie kvapiek je jemné a je vhodné pre použitie ku všetkým druhom kontaktných šošoviek, pretože roztok kvapiek neobsahuje žiadne konzervačné látky. Pri aplikácii kvapiek Haybak nie je nutné kontaktné šošovky vyberať z očí.

Dávkovanie

Kvapky Hyabak vám odporúčame aplikovať podľa osobnej potreby. Pre obnovenie pohodlia pri nosení šošoviek a pre upokojenie očí by mala stačiť jedna kvapka do každého oka.

Kvapky sú výnimočné obsahom kyseliny hyalurónovej a tiež vďaka absencii konzervačných látok. Veľké plus predstavuje v roztoku kvapiek látka aktinochinol, ktorá oku poskytuje ochranu pred UVB slnečné žiarením.

Čo je to systém ABAK?

Ide o špeciálny systém dávkovania kvapiek, ktorý udržiava roztok sterilný po celú dobu používania. Vďaka mikrofiltrom nemôžu dovnútra fľaštičky kvapiek vniknúť žiadne baktérie a mikroorganizmy. Nemôže teda dôjsť ku kontaminácii kvapiek a užívanie je úplne bezpečné.

Vlastnosti - Očné kvapky Hyabak 10 ml

Výrobcovia: Thea
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Hyaluronát sodný: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Laim Care Gel Drops 10 ml

  • Vysoký podiel hyaluronátu sodného
  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 7.79 €

Komentáre

Máte nejaké otázky?