O'Neill ONS Summerleaze 104P

Polarizované Ženy Mužov
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
137 mm
Ďalšie rozmery
20 mm
144 mm
44 mm 51 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 29.11.
Doprava zadarmo
49.90 €

Značkové okuliare O´Neill

O´Neill je značka známa predovšetkým všetkým surferom športovcom. Od svojho založenia sa O´Neill špecializoval na všetko okolo surfovacích dosiek a postupne do svojho portfólia pridávali ďalšie produkty až prišli na rad aj slnečné a dioptrické okuliare. Pri okuliaroch O´Neill nehľadajte extravaganciu - sú to predovšetkým praktické a funkčné produkty inšpirované plážovou pohodičkou!

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Farba okuliarov je matná.