O'Neill ONS Harlyn 2.0 165P

Polarizované Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
145 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
140 mm
44 mm 57 mm
Skladom
Kedy odošleme: Streda 7.6.
Cena
51.90 €

Značkové okuliare O´Neill

O´Neill je značka známa predovšetkým všetkým surferom športovcom. Od svojho založenia sa O´Neill špecializoval na všetko okolo surfovacích dosiek a postupne do svojho portfólia pridávali ďalšie produkty až prišli na rad aj slnečné a dioptrické okuliare. Pri okuliaroch O´Neill nehľadajte extravaganciu - sú to predovšetkým praktické a funkčné produkty inšpirované plážovou pohodičkou!

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Zrkadlová úprava skiel je veľmi populárna predovšetkým z módneho hľadiska. Zrkadlovky sú však aj praktické - výrazne znižujú únavu a podráždenie očí zo slnečného žiarenia. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre.
Okuliare sa skvele hodia na všetky vonkajšie aktivity. Ich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudú pri športe nijako prekážať. Ich funkčnosť oceníte pri behu, na bicykli, pri horskej turistike... Farba okuliarov je matná.