MyDay daily disposable toric (30 šošoviek)

28.89 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
28.89 €

MyDay® daily disposable toric

MyDay® daily disposable toric sújednodenné kontaktné šošovky pre korekciu astigmatizmu vyrobené z materiálu silikón-hydrogélového typu. Každodenná perióda výmeny vám zaručí jednoduché použitie bez potreby ďalšieho príslušenstva a zároveň zdravý spôsob nosenia.
Šošovky MyDay® toric majú orientačnú značku pre určenie správnej polohy šošovky a tiež jemné modré manipulačné zafarbenie.

Výnimočný optický dizajn

Pri výrobe šošoviek MyDay® daily disposable toric spoločnosť CooperVision využíva Optimised Toric Lens Geometry™. Ide o optický dizajn, ktorý sa osvedčil u najobľúbenejších šošoviek vo svojej kategórii - Biofinity® toric.
Hlavné výhody tejto preverenej technológie sú:

  • Šošovky sú rovnomerne horizontálne tenšené, čo zlepšuje ich stabilitu na oku. Šošovky pri žmurkaní nerotujú a zraková ostrosť je stabilnejšia.
  • Povrch šošoviek MyDay® toric je jednoliaty a hladký, takže pri pohybe očných viečok nedochádza k žiadnym nežiadúcim pohybom šošoviek v očiach.
  • Tórické šošovky MyDay® toric majú veľkú optickú zónu, čo vám poskytne vysokú zrakovú ostrosť.

Aquaform® - kombinácia materiálových technológií

Jednodenné šošovky MyDay® majú výnimočný materiál, ktorým sa môžu pochváliť len šošovky značky CooperVision. Môže za to patentovaná technológia Aquaform®. Táto technológia kombinuje niekoľko špeciálnych vylepšení materiálu, vďaka ktorým sú šošovky MyDay® pohodlné a príjemné:

  • Šošovky majú vysokú priedušnosť a zaistia, že sa k vašim očiam vždy dostane optimálne množnstvo kyslíka. Nosenie je príjemné, oči nie sú podráždené a majú zdravý vzhľad.
  • Modul pružnosti šošoviek MyDay® je nastavený tak, aby vám ponúkol vysoko flexibilnú, pružnú a mäkkú kontaktnú šošovku. Šošovky MaDay® sú vysoko prispôsobivé, čo prispieva k celodennému komfortnému noseniu.
  • Technológia Aquaform® zaisťuje taktiež rovnomernú zmáčavosť šošoviek. Nejde len o povrchové ošetrenie, ktoré sa počas nosenia rozptýli. Aquaform® uzamyká vlhkosť vo vnútri šošovky. Šošovky MyDay® majú dokonale hladký povrch a zostávajú príjemne vlhké aj po dlhom nosení.
  • V neposlednom rade technológia Aquaform® poskytuje šošovkám dokonale hladké a tenké okraje. Kontakt šošovky a spojovky je ombedzený na minimum, okraje šošovky nedráždia vnútornú stranu očného viečka. Ďalšie plus pre pohodlné nosenie.

UV ochrana

Kontaktné šošovky MyDay® toric majú zavedený UV filter, ktorý podporuje ochranu očí pred UV žiarením. Šošovky sú schopné zabrániť prieniku 85% UVA lúčov a 96% UVB lúčov. Kontaktné šošovky nepokrývajú celé oko a pre komplexnú ochranu oka pred UV žiarením kombinujte šošovky so slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti - MyDay daily disposable toric (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 54%
Priepustnosť O2: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Názov produktu: MyDay daily disposable toric
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Stenfilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre

Máte nejaké otázky?