MyDay daily disposable (90 šošoviek)

60.79 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
60.79 €

Popis šošoviek MyDay® daily disposable

Jednodenné šošovky MyDay® daily disposable spoločnosti CooperVision sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu. Materiál má vysokú priepustnosť kyslíka, takže si so šošovkami MyDay® užijete zdravé nosenie a ľahké používanie.
K jednorázovým šošovkám MyDay® nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Šošovky si ráno nasadíte, večer vyhodíte a ďalší deň nasadíte nový a svieži pár šošoviek.
Aby sa vám so šošovkami ľahko zachádzalo, majú jemne modré manipulačné zafarbenie.

MyDay® daily disposable ponúkame taktiež v balení 30 šošoviek.

Aquaform® - kombinácia materiálových technológií

Jednodenné šošovky MyDay® majú výnimočný materiál, ktorým sa môžu pochváliť len šošovky značky CooperVision. Môže za to patentovaná technológia Aquaform®. Táto technológia kombinuje niekoľko špeciálnych vylepšení materiálu, vďaka ktorým sú šošovky MyDay® pohodlné a príjemné:

  • Šošovky majú vysokú priedušnosť a zaistia, že sa k vašim očiam vždy dostane optimálne množnstvo kyslíka. Nosenie je príjemné, oči nie sú podráždené a majú zdravý vzhľad.
  • Modul pružnosti šošoviek MyDay® je nastavený tak, aby vám ponúkol vysoko flexibilnú, pružnú a mäkkú kontaktnú šošovku. Šošovky MaDay® sú vysoko prispôsobivé, čo prispieva k celodennému komfortnému noseniu.
  • Technológia Aquaform® zaisťuje taktiež rovnomernú zmáčavosť šošoviek. Nejde len o povrchové ošetrenie, ktoré sa počas nosenia rozptýli. Aquaform® uzamyká vlhkosť vo vnútri šošovky. Šošovky MyDay® majú dokonale hladký povrch a zostávajú príjemne vlhké aj po dlhom nosení.
  • V neposlednom rade technológia Aquaform® poskytuje šošovkám dokonale hladké a tenké okraje. Kontakt šošovky a spojovky je ombedzený na minimum, okraje šošovky nedráždia vnútornú stranu očného viečka. Ďalšie plus pre pohodlné nosenie.

UV filter

Jednodenné šošovky MyDay® sú vybavené UV filtrom, ktorý podporuje ochranu oka pred škodlivým UV žiarením. UV filtrom neprenikne 85 % UVA lúčov a 96 % UVB lúčov.
Kedže kontaktné šošovky nepokrývajú celú plochu oka, nezabudnite ich kombinovať so svojimi obľúbenými slnečnými okuliarmi. Potom bude ochrana pred UV žiarením skutečne 100 %.

Vlastnosti - MyDay daily disposable (90 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 54%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Názov produktu: MyDay daily disposable
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Stenfilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre

Máte nejaké otázky?