MyDay daily disposable (30 šošoviek)

22.99 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
22.99 €

Popis šošoviek MyDay® daily disposable

Jednodenné šošovky MyDay® daily disposable spoločnosti CooperVision sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu. Materiál má vysokú priepustnosť kyslíka, takže si so šošovkami MyDay® užijete zdravé nosenie a ľahké používanie.
K jednorázovým šošovkám MyDay® nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Šošovky si ráno nasadíte, večer vyhodíte a ďalší deň nasadíte nový a svieži pár šošoviek.
Aby sa vám so šošovkami ľahko zachádzalo, majú jemne modré manipulačné zafarbenie.

MyDay® daily disposable ponúkame taktiež v balení 90 šošoviek.

Aquaform® - kombinácia materiálových technológií

Jednodenné šošovky MyDay® majú výnimočný materiál, ktorým sa môžu pochváliť len šošovky značky CooperVision. Môže za to patentovaná technológia Aquaform®. Táto technológia kombinuje niekoľko špeciálnych vylepšení materiálu, vďaka ktorým sú šošovky MyDay® pohodlné a príjemné:

  • Šošovky majú vysokú priedušnosť a zaistia, že sa k vašim očiam vždy dostane optimálne množnstvo kyslíka. Nosenie je príjemné, oči nie sú podráždené a majú zdravý vzhľad.
  • Modul pružnosti šošoviek MyDay® je nastavený tak, aby vám ponúkol vysoko flexibilnú, pružnú a mäkkú kontaktnú šošovku. Šošovky MaDay® sú vysoko prispôsobivé, čo prispieva k celodennému komfortnému noseniu.
  • Technológia Aquaform® zaisťuje taktiež rovnomernú zmáčavosť šošoviek. Nejde len o povrchové ošetrenie, ktoré sa počas nosenia rozptýli. Aquaform® uzamyká vlhkosť vo vnútri šošovky. Šošovky MyDay® majú dokonale hladký povrch a zostávajú príjemne vlhké aj po dlhom nosení.
  • V neposlednom rade technológia Aquaform® poskytuje šošovkám dokonale hladké a tenké okraje. Kontakt šošovky a spojovky je ombedzený na minimum, okraje šošovky nedráždia vnútornú stranu očného viečka. Ďalšie plus pre pohodlné nosenie.

UV filter

Jednodenné šošovky MyDay® sú vybavené UV filtrom, ktorý podporuje ochranu oka pred škodlivým UV žiarením. UV filtrom neprenikne 85 % UVA lúčov a 96 % UVB lúčov.
Kedže kontaktné šošovky nepokrývajú celú plochu oka, nezabudnite ich kombinovať so svojimi obľúbenými slnečnými okuliarmi. Potom bude ochrana pred UV žiarením skutečne 100 %.

Vlastnosti - MyDay daily disposable (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 54%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Názov produktu: MyDay daily disposable
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Stenfilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Nikola

Dobrý deň, tieto šošovky používam už dlhšie, boli ako tak po dlhej dobe jediné, s kt. som vedela vydržať celý deň (avšak len raz za čas, každý deň by som s nimi nevydržala), ale taktiež s ťažkosťami. Viete mi odporučiť ešte nejaké jednodňové šošovky, kt. by mohli byť ešte lepšie ako tieto? Aby ma oko nebolelo, neškrabalo. Ďakujem pekne.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Nikola, ďakujeme Vám za otázku. Je nám veľmi ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Kontaktné šošovky a komfort pri nosení je úplne individuálny a to, čo vyhovuje jednému nositeľovi, nemusí vyhovovať niekomu inému. Bohužiaľ nespomínate, aké šošovky ste už vyskúšali. Dúfajme, že Vám teda neponúkneme niečo, s čím nemáte dobré skúsenosti. Zo sortimentu jednodenných, silikón-hydrogélových šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť napr. Dailies TOTAL1 s premenným obsahom vody. Technológia výroby kombinuje to najlepšie zo silikón-hydrogélu a hydrogélu. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť Acuvue Oasys 1-Day s technológiou HydraLux, ktorá zabraňuje vysušeniu očí a zaisťuje komfort počas celého dňa. Šošovky majú odlišné veľkostné parametre, spadajú však do povolenej medznej odchýlky ±0,20 mm od hodnôt, ktoré teraz používate. Správne by ste však (aj vzhľadom k nepríjemnostiam, ktoré zmieňujete), mali mať šošovky vybraté a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe merania a Vašich požiadavkov navrhne ideálne riešenie. Šošovky s Vami vyskúša a ak Vám nebudú vyhovovať, navrhne iné. Väčšinou ide o platenú službu, je to však investícia, ktorá sa vyplatí. Napr. TU si môžete nájsť najbližšieho špecialistu, ktorý spolupracuje s výrobcom Vami používaných šošoviek. Pokiaľ by ste si aj napriek tomuto chceli vybrať šošovky sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov, nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Július Kristián

Dobrý deň chcem sa spýtať aj tieto šošovký maju Aspherický dizajn ako Top vue+ ?

Zákaznícky servis
Dobrý deň Július, ďakujeme Vám za otázku. Výrobca pri týchto šošovkách asféricky design neuvádza. Výrobca má však na trhu jednodenné šošovky Proclear 1 day , ktoré asférickým designom disponujú. Pekný deň.