Miru 1month Menicon multifocal (6 šošoviek)

39.99 €
88% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Neskladové kombinácie týchto kontaktných šošoviek sú dostupné len na objednávku.
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
39.99 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Miru 1 Month Menicon Multifocal

Menicon vytvoril mesačné kontaktné šošovky pre korekciu presbyopie. Balenie obsahuje 6 kusov silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek s vysokou priepustnosťou kyslíka. Povrch kontaktných šošoviek Miru 1 Month Menicon Multifocal je ošetrený techlologiami MeniSilk™ a Nanogloss™. Toto spracovanie šošoviek zaistí povrch tak hladký, že pre nečistoty a usadeniny je veľmi ťažké sa na šošovkách udržať a zmáčavosť povrchu šošovky je na veľmi vysokej úrovni. Podiel vody v materiály týchto multifokálnych šošoviek je 40% a priepustnosť materiálu je 129 Dk/t, čo ich radí medzi jedny z najpriepustnejších kontaktných šošoviek na trhu. Materiál kontaktných šošoviek má ľahké zafarbenie levanduľovej farby.

Volba adice

Multifokálne šošovky Miru 1 Month Menicon Multifocal sú určené pro osoby, které potrebujú korigovať videnie do blízka aj do dialky. Je teda potrebné zvoliť si dva parametre. Zadává se dioptria nameraná do dialky a k nej je potrebné zadať hodnotu adície. Tieto mesačné kontaktne šošovky sú dostupné s adíciou LOW a HIGH. Adícia LOW je určena pro nositeľov, ktorých nameraná adícia je +1,00. Adícia HIGH je určena pre hodnoty adície +2,00. Hodnotu adície doporučujeme konzultovat osobne s očným špecialistom.

Verzie kontaktných šošoviek pro adíciu LOW a HIGH sú špeciálne upravené tak, aby videnie bolo úplne dokonalé. Pri vyšších hodnotách adície je čítacia zóna mierne decentralizovaná, čo je úplne optimálne pre dokonalo videný obraz.

Vlastnosti - Miru 1month Menicon multifocal (6 šošoviek)

Výrobcovia: Menicon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 129 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 40%
Materiál: Asmofilcon A
Dioptrie: od -13.00 do +6.00
Add power: High (+2.00), Low (+1.00)
Názov produktu: Miru 1 Month Menicon Multifocal
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 30.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Michaela Hluchová

Prajem pekný deň, prosím chcela by som sa opýtať, ohľadom vkladania týchto šošoviek do očí, Na šošovke je znak ( šípka) na príbalovom letáku je síce zobrazený obrázok, ale nejak som nepochopila z neho ako sa má šošovka vložiť do oka ,. Kde má byt značka umiestnená v ktorej časti oka ( vpravo, vľavo, dole hore??) Ďakujem pekne za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Podľa pokynov výrobcu by značka mala byť umiestená dole. To znamená, že keď si šošovku položíte pred samotnou aplikáciou na prst, značka by mala byť bližšie k Vám. Po aplikácii potom bude v dolnej časti dúhovky. V prípade, že sa Vám nepodarí vložit šošovku do oka v správnej pozícii, mala by sa sama stočiť do správnej polohy. Pomôže častejšie žmurkanie. Pokiaľ by ste mali s aplikáciou šošoviek problémy, obráťte sa na svojho očného špecialistu, ktorý Vám šošovky odborne aplikoval. Určite Vám pomôže. Pekný deň.