Miru 1 Month Menicon for Astigmatism (6 šošoviek)

53.49 €
97% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 30.5. Pondelok 30.5. Pondelok 30.5. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridajte si roztok:
Nechcem roztok
Gelone 360 ml
9.69 €
Gelone 2 x 360 ml
17.59 €
Gelone 100 ml
5.79 €
Pridajte si roztok:
Gelone 360 ml
9.69 €
Gelone 360 ml
9.69 €
Gelone 2 x 360 ml
17.59 €
Gelone 100 ml
5.79 €
Pridať
9.69 €
53.49 €
53.49 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Kontaktné šošovky Miru 1 Month Menicon for Astigmatism

Tórické kontaktné šošovky Miru 1 Month Menicon for Astigmatism sú tu pre všetkých, ktorých trápi astigmatizmus a obľúbili si mesačný spôsob nosenia. V balení nájdete 6 kusov silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek s jemným zafarbením do farby levandule. Toto zafarbenie mnoho nositeľov vyhľadáva, pretože uľahčuje zaobchádzanie s kontaktnými šošovkami. Silikón-hydrogelový materiál Asmofilcon A vyniká priepustnosťou kyslíka na veľmi vysokej úrovni - 161 Dk/t.

Spoločnosť Menicon má patentované technológie MeniSilk™ a Nanogloss™, vďaka ktorým majú šošovky dokonale hladký povrch a materiál si dokáže udržať vysokú zmáčavosť. Použitie týchto technológií taktiež značne redukuje usadzovanie lipidových a proteínových usadenín. Zdravé a pohodlné nosenie je teda zaručené.

Správne nasadenie šošoviek Miru 1 Month Menicon for Astigmatism

Tórické kontaktné šošovky Miru 1 Month Menicon for Astigmatism nesú vo svojom materiáli značky, ktoré udávajú správny smer nasadenia kontaktných šošoviek. Vrchná časť kontaktnej šošovky je označená číslom 6 a značka osi označuje časť kontaktnej šošovky, ktorá má byť smerovaná dole.

Vlastnosti

Výrobcovia: Menicon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 161 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 40%
Materiál: Asmofilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +4.00
Názov produktu: Miru 1 Month Menicon for Astigmatism
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air for Astigmatism (6 šošoviek)

  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • celodenný komfort nosenia
  • vysoká priedušnosť
Cena: 27.79 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (3)

Comments: Do you have any questions?

Lenka

Resp.z ktorej strany mám čítať tu 6tku, z vonkajsej-boku, alebo vnutornej-zhora

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pre lepšiu predstavu prikladáme odkaz na obrázok. Sú na ňom pekne vidieť zaoblenia šošovky aj číslica 6, takže pre predstavu by mal byť lepší. Stačí sa na stránke posunúť nižšie - https://www.meniconamerica.ca/…astigmatism/. Ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám prosím. Prajeme Vám pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, prosím Vás tou vrchnou časťou pri čísle 6 je myslená ako tá časť ktorá sa nedotýka oka alebo tá časť ktorá sa dotýka oka, ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Keď budete mať šošovku na prste pred nasadením, číslo 6 by malo byť zrkadlovo otočené. Správne zapísaná číslica je vidieť, ak sa na šošovku pozeráte zo strany, ktorá sa nedotýka oka. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Silvia Korenková

Dobry den, Takmer som si ich kupila, ale zistujem, ze tie na astigmatizmus nemate v plusovych dioptriach. Existuju? Dali by sa objednat? Dakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Miru 1 Month Menicon for Astigmatism sa bohužial v plusových dioptriách nevyrábajú. U iných značiek ale plusové dioptrie nájdete. Môžeme Vám ponúknuť šošovky TopVue Air for Astigmatism, pri ktorých nájdete plusové dioptrie a je u nich možné využiť služby Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.