Miru 1month Menicon (6 šošoviek)

28.19 €
94% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
28.19 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Miru 1 Month

Miru 1 Month sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky vyrobené špeciálnou duálnou technológiou MeniSilk & Nanoglos, ktorá zaisťuje vysoký komfort nosenia a optimálnu toleranciu aj neskoro v noci.

Materiál

Kontaktné šošovky Miru 1 Month Menicon sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu Asmofilcon A, ktorý vďaka neobvykle vysokej priepustnosti kyslíka pomáha udržiavať oči zdravé. Rovnomerne tenké hrany šošoviek minimalizujú nepohodlie a poskytujú pohodlie počas celého dňa, až do neskorého večera.

Technológia MeniSilk & Nanoglos

Molekuly MeniSilk viažuce vodu a super hladký povrch vďaka technológii Nanogloss zlepšujú zmáčavosť kontaktných šošoviek a zvyšujú ich odolnosť voči usadzovania bielkovín a baktérií, vďaka čomu je nosenie čočoviek ešte príjemnejšie.

Vlastnosti - Miru 1month Menicon (6 šošoviek)

Výrobcovia: Menicon
Zakrivenie (BC): 8.60, 8.30
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 161 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 40%
Materiál: Asmofilcon A
Dioptrie: od -13.00 do +6.00
Názov produktu: Miru 1 Month
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Zuzana

Dobrý deň chcem sa opýtať po akom dlhom používaní mesačných šošoviek Múru by bolo vhodné vymeniť pár za druhý. Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Zuzana, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky Miru 1 Month sú mesačné šošovky, a to znamená, že 30 dní od otvorenia blistru s novou šošovkou čas plynie. Nezaleží na tom, či šošovku nosíte celých 30 dní alebo napríklad iba 10 dní. Životnosť šošovky po otvorení blistru je 30 dní a po tejto dobe je potrebné šošovku vymeniť za novú. Pokiaľ by ste mali aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Mária

Dobrý deň, dcére vyhovujú šošovky Miru - materiál asmofilcon a hlavne zakrivenie 8.3 Potrebovali by sme však dennú variantu šošoviek, keďže ich nenosí často. Bude výrobca vyrábať takéto? prípadne existuje iný výrobca s podobným materiálom a zakrivením? Ďakujem,

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Mária, ďakujeme za otázku. Materiál asmifilcon je iba u mesačných šošoviek Miru. Miru však vyrábajú jednodňové kontaktné šošovky z Midafilconu A - kontaktné šošovky Miru 1 Day Upside, ktoré majú zakrivenie 8,40 mm. Značka Miru cieli na zdravie očí, tak by tieto jednodenné šošovky mohli byť vhodnou alternatívou. Zakrivenie 8,30 mm, bohužiaľ, nemajú žiadne jednodňové šošovky. Rozdiel 0,1 mm, ktorý je u jednodenných šošoviek Miru 1 Day Upside by nemal byť problém, pretože spadá do tolerancie povolenej odchýlky. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.
Michaela Urbanová

Šošovky mi odporúčili v optike, odvtedy ich používam už 2 roky a som maximálne spokojná. Nemala som s nimi nikdy žiaden problém a cena z tejto stránky je aj výhodnejšia ako v optike. Ďakujem