Miru 1day UpSide (30 šošoviek)

26.89 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 15.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
26.89 €

Popis kontaktných šošoviek Miru 1day UpSide

Miru 1day UpSide sú jednodenné kontaktné šošovky, ktoré spájajú povrchové a materiálové technológie do absolútnej rovnováhy. Šošovky kladú veľký dôraz na zdravie a maximálne pohodlie. Jednodenné šošovky sú všeobecne považované za najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek. Každý deň si totiž aplikujete nové a úplne čisté kontaktné šošovky. Nepotrebujete žiadne ďalšie pomôcky a môžete žiť svoj život bez starostí naplno!

Materiál

Kontaktné šošovky Miru 1day UpSide sú vyrobené zo silikónového hydrogélu Midafilconu A, ktorý má modrasté manipulačné sfarbenie. Materiál má vysokú priepustnosť kyslíka a zároveň je mäkký ako hydrogélové materiály. Je vybavený UV filtrom, ktorý chráni pred 84 % UVA a 96 % UVB žiarením.

Technológia Smart Touch™

Technológia, ktorá robí maximum pre hygienickú a bezproblémovú manipuláciu. Šošovky sú vďaka unikátnemu blistru uložené tak, aby sa čo najviac znížila kontaminácia vnútornej strany šošovky cudzími telesami, vláknami či škodlivými kontaminantmi pri manipulácii. Šošovka je vždy pripravená na použitie tou správnou stranou. Vďaka tomu je aplikácia šošoviek až o 50 % rýchlejšia.

Technológia MeniSilk TM Air

Vďaka tejto technológii má materiál šošoviek vynikajúcu priedušnosť kyslíka a to až 91 Dk/t. Rovnako má vyvážený obsah vody, takže je šošovka veľmi dobre hydratovaná.

Technológia NanoGloss TM Pro

Táto technológia zvyšuje pohodlie pri nosení, najmä kvôli super hladkému povrchu s nízkym trením. Zároveň je povrch šošovky vysoko zmáčavý a to zvyšuje komfort ešte viac.

Vlastnosti - Miru 1day UpSide (30 šošoviek)

Výrobcovia: Menicon
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 56%
Priepustnosť O2: 91 Dk/t
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Materiál: Midafilcon A
Názov produktu: Miru 1 Day Upside
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day (30 šošoviek)

  • Ostrý zrak za všetkých svetelných podmienok
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 19.79 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Miroslava Šidlovská

Dobrý deň. Mám dioptrie okuliarov -3,25 a -3,75. V usmernení, ako si vyberať šošovky píšete, že od 3,5 je potrebné štvrť dioptrie odpočítať. Mám tak pri týchto Miru šošovkách urobiť, keďže som na hranici? Je to špecifické pre jednotlivé značky? Urobila som to pri lacnejších šošovkách a nebol to dobrý nápad, nevidím v nich dobre. Pri drahších by ma to asi mrzelo viac. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis - Pavla
Dobrý deň, Miroslava, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové hodnoty je skutočne potrebné pre nákup kontaktných šošoviek upraviť od hodnoty dioptrie -3,50 podľa tabuľky sférickej vrcholovej lámavosti. Pre nákup kontaktných šošoviek by ste tak mali zadávať hodnotu dioptrie -3,25 a -3,50. Na kvalitu zraku môžu mať vplyv veľkostné parametre alebo aj konštrukcia šošoviek. Z tohto dôvodu by Vám mal pred nákupom šošoviek na internete aplikovať šošovky očný špecialista, ktorý môže v prípade potreby upraviť aj dioptrické hodnoty tak, aby Vám bola korekcia zraku príjemná. Pokiaľ sa rozhodnete kúpiť si šošovky sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť reklamáciu. Alebo Vám môžeme ponúknuť kontaktné šošovky TopVue One+, pri ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali a budete spĺňať podmienky služby, môžete šošovky vrátiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.