Meller Yster Gold Kakao

Polarizované Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
130 mm
Ďalšie rozmery
20 mm
140 mm
47 mm 51 mm
Skladom
Kedy odošleme: streda 24.7.
Cena
43.70 €

Značkové okuliare Meller

Meller je mladá značka založená v roku 2014. Sústredí sa na výrobu, predaj a distribúciu okuliarov a hodiniek. Brand si potrpí predovšetkým na kvalite, originalite a designe. Po uvedení na trh sa značke podarilo počas prvých pár rokov rozšířiť trh z Barcelony do celého sveta.
Logo aj názov značky sú inšpirované africkým chameleónom Mellerovým a aj samotné modely okuliarov v sebe nesú pestré farby Afriky.
Slnečné a dioptrické okuliare Meller ponúkajú vysokú kvalitu za veľmi príjemnú cenu.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.