Meller Yster Gold Kakao

Polarizované Ženy Mužov
Kedy odošleme? 1 ks Piatok 25.6. Today Vyberte si parametre
130 mm
20 mm
47 mm 51 mm
140 mm
39.90 €

Značkové okuliare Meller

Meller je mladá značka založená v roku 2014. Sústredí sa na výrobu, predaj a distribúciu okuliarov a hodiniek. Brand si potrpí predovšetkým na kvalite, originalite a designe. Po uvedení na trh sa značke podarilo počas prvých pár rokov rozšířiť trh z Barcelony do celého sveta.
Logo aj názov značky sú inšpirované africkým chameleónom Mellerovým a aj samotné modely okuliarov v sebe nesú pestré farby Afriky.
Slnečné a dioptrické okuliare Meller ponúkajú vysokú kvalitu za veľmi príjemnú cenu.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla… Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.