Meller Kubu Tigris Olive

Polarizované Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
135 mm
Ďalšie rozmery
20 mm
140 mm
48 mm 58 mm
Skladom
Kedy odošleme: utorok 23.7.
Cena
47.90 €

Značkové okuliare Meller

Meller je mladá značka založená v roku 2014. Sústredí sa na výrobu, predaj a distribúciu okuliarov a hodiniek. Brand si potrpí predovšetkým na kvalite, originalite a designe. Po uvedení na trh sa značke podarilo počas prvých pár rokov rozšířiť trh z Barcelony do celého sveta.
Logo aj názov značky sú inšpirované africkým chameleónom Mellerovým a aj samotné modely okuliarov v sebe nesú pestré farby Afriky.
Slnečné a dioptrické okuliare Meller ponúkajú vysokú kvalitu za veľmi príjemnú cenu.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá prepúšťajú 18 - 43 % svetla a sú stredne tmavé. Také zatmavenie je vhodné pri stredne silnom slnečnom žiarení.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.