Marisio FP1961 C3

Ženy

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
135 mm
Ďalšie rozmery
16 mm
140 mm
38 mm 52 mm
Skladom
Kedy odošleme: štvrtok 18.7.
Cena
70.90 €

Značkové okuliare Marisio

Módne okuliare za sympatické ceny. Táto nová značka prináša širokú ponuku okuliarov na každú príležitosť. Medzi okuliarovými obrubami nájdete klasiku, ale aj hravé farebné kúsky. Stačí si vybrať.

O tomto modeli:

Vyrobíme vám dioptrické okuliare presne na mieru!
Do týchto štýlových rámov vám zasadíme dioptrické či nedioptrické okuliarové sklá, ktoré sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu. V základnej verzii majú sklá ochranný UV filter a povrchové úpravy, ktoré zlepšujú kvalitu videnia (antireflex), regulujú usadzovanie nečistôt na sklách (samočistiaca vrstva) a odpudzujú zo skiel vodu (hydrofóbna vrstva).
U okuliarových skiel sú k dispozícii aj nadštandardné úpravy ako blue blocker (filter modrého svetla), samozafarbovací efekt a slnečné okuliarové sklá.
Stranice okuliarov sú flexibilné a prispôsobia sa tvaru hlavy. Celorámové okuliare sú na tvári veľmi výrazné. Rámy lemujú a tiež chránia celý obvod skiel okuliarov. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.